İlaç Fiyatları

Acnegen Fiyatları

acnegen fiyatlari 3464
Written by Fiyatlisto

Acnegen fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Acnegen fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Acnegen 10 Mg fiyatı, Acnegen  20 Mg fiyatları, Acnegen Reçetesiz  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Acnegen nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Acnegen Fiyatları 2024

Acnegen fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Acnegen fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Acnegen fiyatları 55.52 TL- 83.50 TL arasındadır.

Acnegen 10 Mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Acnegen 10 Mg fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Acnegen 20 Mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Acnegen 20 Mg fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Acnegen Reçetesiz Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Acnegen Reçetesiz fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Acnegen Nedir Ne İşe Yarar?

ACNEGEN etkin madde olarak, vitamin A ile ilişkili ve retinoidler olarak isimlendirilen bir gruba dâhil olan izotretinoin içermektedir.  Her bir ACNEGEN ambalajı, 10’ar kapsüllük blisterler halinde 30 adet yumuşak jelatin kapsül içermektedir. Kapsüller oval, eflatun renklidir.  ACNEGEN, aknenin (sivilcenin) şiddetli tiplerinin [örneğin; yumrulu (nodüler), yuvarlak (konglobat) akne veya kalıcı yara izi bırakma riski olan akne] tedavisinde kullanılır. ACNEGEN’i akneniz, antibiyotik ve cilt tedavileri dâhil akne karşıtı tedaviler ile iyileşmediği takdirde kullanacaksınız. ACNEGEN tedavisi dermatolog (cilt problemlerinin tedavisinde uzmanlaşmış hekim) tarafından denetlenmelidir.

Acnegen Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi, ACNEGEN’in içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Bu yan etkilerin bazıları ciddi olabilir ve hastaneye yatırılmaya kadar gidebilir. Aşağıdakilerden biri olursa, ACNEGEN’i kullanmayı durdurun ve DERHAL doktorunuza bildirin veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:
-Şiddetli (anafilaktik) reaksiyonlar: boğazda, yüzde, dudaklarda ve ağızda ani şişmeyle oluşan nefes alıp verme ve yutkunma zorlukları. Ayrıca ellerin, ayakların ve bileklerin aniden şişmesi. Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin ACNEGEN’e karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbı müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.

[openquestionmicro]

Acnegen Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Acnegen fiyatları 2024 yılında 55.52 TL- 83.50 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Acnegen Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Acnegen eczane fiyatı 2024 yılında 55.52 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak