İlaç Fiyatları

Acnelyse Krem Fiyatları

acnelyse krem fiyatlari 1188
Written by Fiyatlisto

Acnelyse Krem fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Acnelyse Krem fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Acnelyse Krem 0.025 fiyatı, Acnelyse Krem  0.05 fiyatları, Acnelyse Krem 0.1  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Acnelyse Krem nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Acnelyse Krem Fiyatları 2023

Acnelyse Krem fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Acnelyse Krem fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Acnelyse Krem fiyatları 196.60 TL – 216.60 TL arasındadır.

Acnelyse Krem 0.025 Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Acnelyse Krem 0.025 fiyatı 196.6 TL olarak belirlenmiştir..

Acnelyse Krem 0.05 Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Acnelyse Krem 0.05 fiyatı 196.6 TL olarak belirlenmiştir..

Acnelyse Krem 0.1 Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Acnelyse Krem 0.1 fiyatı 196.60 TL olarak belirlenmiştir..

Acnelyse Krem Nedir Ne İşe Yarar?

Acnelyse krem, ciltteki akne ve sivilce sorunlarını tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde tretinoin adlı bir bileşen bulunur ve bu bileşen cildin yenilenmesini sağlar. Akne ve sivilcelerin oluşumunu engeller, ciltteki lekeleri azaltır ve cildin daha pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlar. Ancak, acnelyse krem kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız, çünkü yan etkileri ve kullanım talimatları vardır. Ayrıca, hamileler ve emziren anneler bu kremi kullanmamalıdır.

Acnelyse Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Acnelyse krem, ciltteki akne ve sivilce sorunlarını tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Ancak, kullanımı sırasında bazı yan etkileri olabilir. Bu yan etkiler şunlardır:

1. Kuruluk: Acnelyse krem, cildin doğal yağ dengesini bozarak ciltte kuruluk hissi yaratabilir.

2. Kızarıklık: Krem, ciltte kızarıklık ve tahrişe neden olabilir.

3. Kaşıntı: Bazı kullanıcılar, kremi kullanırken ciltte kaşıntı hissi yaşayabilirler.

4. Soyulma: Krem, cildin üst tabakasını soyarak ciltte soyulma hissi yaratabilir.

5. Hassasiyet: Bazı kullanıcılar, kremi kullanırken ciltte hassasiyet hissi yaşayabilirler.

Bu yan etkiler genellikle hafif ve geçicidir. Ancak, ciltte şiddetli bir reaksiyon veya alerjik bir tepki oluşursa, hemen doktora başvurulması önerilir. Ayrıca, kremi kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir.

[openquestionmicro]

Acnelyse Krem Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Acnelyse Krem fiyatları 2023 yılında 196.60 TL – 216.60 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Acnelyse Krem Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Acnelyse Krem eczane fiyatı 2023 yılında 196.6 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (12 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak