İlaç Fiyatları

Allerset Fiyatları

allerset fiyatlari 1629
Written by Fiyatlisto

Allerset fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Allerset fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Allerset 10 mg fiyatı, Allerset  20 Film Tablet fiyatları, Allerset Şurup  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Allerset nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Allerset Fiyatları 2024

Allerset fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Allerset fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Allerset fiyatları 42.00 TL – 66.00 TL arasındadır.

Allerset 10 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Allerset 10 mg fiyatı 42.00 TL olarak belirlenmiştir..

Allerset 20 Film Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Allerset 20 Film Tablet fiyatı 66.00 TL olarak belirlenmiştir..

Allerset Şurup Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Allerset Şurup fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Allerset Nedir Ne İşe Yarar?

Allerset, alerjik rinit, saman nezlesi, alerjik konjonktivit gibi alerjik reaksiyonların semptomlarını hafifletmek için kullanılan bir ilaçtır. Bu ilaç, antihistaminik ve dekonjestan bileşenleri içerir ve burun tıkanıklığı, hapşırma, göz sulanması, kaşıntı gibi semptomları azaltır. Allerset, doktorun önerdiği dozda ve sürede kullanılmalıdır. Ayrıca, alerjik reaksiyonların neden olduğu semptomları önlemek için alerjenlerden kaçınmak da önemlidir. İlaç kullanımı öncesinde mutlaka doktorla görüşülmeli ve ilacın yan etkileri hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.

Allerset Yan Etkileri Nelerdir?

Allerset, alerjik rinit, ürtiker, alerjik konjonktivit gibi alerjik reaksiyonların tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Ancak, her ilaç gibi Allerset’in de yan etkileri olabilir.

Allerset’in en sık görülen yan etkileri arasında baş ağrısı, uykusuzluk, yorgunluk, mide bulantısı, kusma, ishal, ağız kuruluğu, burun kanaması, gözlerde kuruluk ve kaşıntı yer alır.

Nadir görülen yan etkiler arasında ise kalp çarpıntısı, çarpıntı hissi, göğüs ağrısı, nefes darlığı, ciltte döküntü, kaşıntı, şişme, yüzde, dudaklarda, dilde veya boğazda şişme, baş dönmesi, bayılma hissi, halsizlik, kas ağrıları, titreme, görme bozuklukları, işitme kaybı, kulak çınlaması, idrar yaparken zorlanma, idrar miktarında azalma, cinsel isteksizlik ve cinsel fonksiyon bozuklukları yer alır.

Eğer Allerset kullanırken herhangi bir yan etki hissederseniz, hemen doktorunuza başvurmanız önemlidir. Ayrıca, Allerset’i kullanmadan önce doktorunuza tıbbi geçmişinizi ve kullandığınız diğer ilaçları bildirmeniz gerekmektedir.

[openquestionmicro]

Allerset Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Allerset fiyatları 2024 yılında 42.00 TL – 66.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Allerset Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Allerset eczane fiyatı 2024 yılında 42.00 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (14 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak