Antepsin Fiyatları

Antepsin fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Antepsin fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Antepsin Şurup fiyatı, Antepsin  Tablet fiyatları, Antepsin Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Antepsin nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Antepsin Fiyatları 2023

Antepsin fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Antepsin fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Antepsin fiyatları 107.52 TL – 130.00 TL arasındadır.

Antepsin Şurup Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Antepsin Şurup fiyatı 107.52 TL olarak belirlenmiştir..

Antepsin Tablet Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Antepsin Tablet fiyatı 130.00 TL olarak belirlenmiştir..

Antepsin Eczane Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Antepsin Eczane fiyatı 130.00 TL olarak belirlenmiştir..

Antepsin Nedir Ne İşe Yarar?

ANTEPSİN, etkin madde olarak 1 gram sukralfat içeren 30 ve 60 tabletler halinde kullanıma sunulmaktadır. ANTEPSİN yemek borusu, mide ve/veya on iki parmak bağırsağı ülserlerinin tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. 2/8 Etkisini, özellikle ülserli bölgede koruyucu bir bariyer oluşturarak gösterir. ANTEPSİN, oluşturduğu bariyer sayesinde mide asidi, pepsin diye adlandırılan mide salgısı, safra asidi gibi tahriş edici salgıların salgılandıkları bölgeler ile temasını engeller. ANTEPSİN, aşağıda belirtilen durumların tedavisinde kullanılır: Mide ve on iki parmak bağırsağındaki ülserlerin (yaraların) tedavisinde, tekrarının önlenmesinde ve koruma amaçlı (profilaksisi), Midenizin iç yüzeyinin iltihaplanması durumunda (Bazı ağrı kesici ilaçlar, strese bağlı gelişen iltihaplanma ve safra sıvısının bir şekilde ince bağırsaktan aşağı kısma gitmesi yanında mide içine kaçması dahil), Yemek borunuzun iç yüzeyinin iltihaplanması durumunda (mide içeriğinin yemek borusu içine kaçması sonucu yanma, yenilen yiyecek ve içeceklerin, kusma olmaksızın ağıza geri gelmesi, göğüs ağrısı ve yutma güçlüğü ile karakterize hastalıklar dahil), Ağız içini kaplayan tabakanın iltihaplanması (radyoterapi/kemoterapi sonrası oluşanlar dahil) ve ağız içi yaraların tedavisinde, Strese bağlı mide yaralarının önlenmesi ile strese bağlı mide ülseri kanaması tedavisinde.

Antepsin Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi, ANTEPSİN’in içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler görülebilir. Aşağıdakilerden biri olursa, ANTEPSİN’i kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz: Yüzde, boğazda, dudaklarda ve dilde şişme, Kurdeşen, Yutkunma güçlüğü, Nefes darlığı, solunum güçlüğü gibi alerjik reaksiyonlar. Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin ANTEPSİN’e karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir. Bu çok ciddi yan etkilerin hepsi oldukça seyrek görülür.

Antepsin Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Antepsin fiyatları 2023 yılında 107.52 TL – 130.00 TL arasında seyretmektedir.

Antepsin Eczane Fiyatı Ne Kadar?

Antepsin eczane fiyatı 2023 yılında 107.52 TL olarak belirtilmiştir.
5/5 - (16 Değerlendirme

Yorum yapın

Kopyalamak yasak