İlaç Fiyatları

Artrodar Fiyatları

artrodar fiyatlari 3562
Written by Fiyatlisto

Artrodar fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Artrodar fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Artrodar 50 Mg 30 Kapsül fiyatı, Artrodar  50 Mg 60 Kapsül fiyatları, Artrodar Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Artrodar nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Artrodar Fiyatları 2024

Artrodar fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Artrodar fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Artrodar fiyatları 185.01 TL-363.76 TL arasındadır.

Artrodar 50 Mg 30 Kapsül Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Artrodar 50 Mg 30 Kapsül fiyatı 185.01 TL olarak belirlenmiştir..

Artrodar 50 Mg 60 Kapsül Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Artrodar 50 Mg 60 Kapsül fiyatı 363.76 TL olarak belirlenmiştir..

Artrodar Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Artrodar Eczane fiyatı 185.01 TL olarak belirlenmiştir..

Artrodar Nedir Ne İşe Yarar?

ARTRODAR üstü opak koyu yeşil ve altı opak açık yeşil renkli 30 kapsüllük ve 60 kapsüllük ambalajlarda sunulmaktadır.
Her bir kapsül 50 mg Diaserein içerir.
Osteoartrit adlı hastalık esnasında eklemlerin arasında bulunan kıkırdaklar zamanla aşınmaktadır. Bu durum uzun vadede ağrıya ve hareket kabiliyetinde azalmaya yol açmaktadır.
ARTRODAR , eklem kıkırdaklarında aşınmaya neden olan birçok maddenin faaliyetini durdurarak kıkırdak yıkımını engeller ve onarımım destekler.
ARTRODAR aşağıdaki durumların tedavisinde kullanılır;
Dejeneratif (dokunun yapı ve fonksiyon bakımından özelliğini kaybederek bozulmasına sebep olan) eklem rahatsızlıklarının (osteoartrit ve buna bağlı hastalıklar) tedavisinde kullanılır..

Artrodar Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdaki yan etkiler çok ciddi olabilir.
Bunlar meydana gelirse ARTRODAR@ kullanmayı bırakınız ve bir doktora danışınız veya derhal bir hastaneye gidiniz; acil tıbbi tedaviye ihtiyacınız olabilir:
-Döküntü, yutmada veya nefes almada zorluk, dudaklar, yüz, boğaz veya dilinizde şişlik. Bunlar alerjik bir reaksiyonun belirtileri olabilir.
Tüm ilaçlar gibi ARTRODAR@’ın içinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.

[openquestionmicro]

Artrodar Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Artrodar fiyatları 2024 yılında 185.01 TL-363.76 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Artrodar Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Artrodar eczane fiyatı 2024 yılında 185.01 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (18 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak