İlaç Fiyatları

Asacol Fiyat 2024 Asacol Nedir Ne İşe Yarar

asacol fiyat 2023 asacol nedir ne ise yarar 5592
Written by Fiyatlisto

Asacol fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Asacol fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Asacol Fitil fiyatı, Asacol  Lavman fiyatları, Asacol 800 Mg  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Asacol nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Asacol Fiyatları 2024

Asacol fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Asacol fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Asacol fiyatları 706.33 TL arasındadır.

Asacol Fitil Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Asacol Fitil fiyatı 706.33 TL olarak belirlenmiştir..

Asacol Lavman Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Asacol Lavman fiyatı 706.33 TL olarak belirlenmiştir..

Asacol 800 Mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Asacol 800 Mg fiyatı 706.33 TL olarak belirlenmiştir..

Asacol Nedir Ne İşe Yarar?

ASACOL, kırmızımsı kahverengi film kaplamalı, uzun oval (oblong) şekilde tabletlerdir. 100 film tabletlik blister ambalajlarda kullanıma sunulmaktadır. ASACOL, iltihabi (enflamatuvar) bağırsak hastalığına karşı kullanılan ilaçlar grubundandır. 2 Ülseratif kolit, kalın bağırsağın ve makata yakın bağırsak kısmının (rektum) iltihaplı hastalığıdır. ASACOL, ülseratif kolitte lokal olarak etki eder ve bağırsaktaki iltihabi durumu azaltır. ASACOL ayrıca ülseratif kolit hastalığının tekrar alevlenmesini de önleyebilir. Crohn hastalığı, ince ve kalın bağırsak duvarlarının şiş ve ağrılı olduğu bir hastalıktır. ASACOL, Crohn hastalığında lokal etki ederek hastalığın tekrar alevlenmesini önleyebilir. ASACOL’ün etki mekanizması ya da size neden bu ilacın reçete edildiği ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa doktorunuza sorunuz.

Asacol Etken Madde Nedir?

Etkin madde: Her gastro-rezistan tablette 400 mg mesalazin içerir.

Asacol Yan Etkileri Nelerdir?

Alerji belirtisi görürseniz. Alerji belirtileri, döküntü, kaşıntı, ateş, zorlu ya da hırıltılı solunum, çarpıntı, göğüs ağrısı, yüzde veya boğazda şişlik, yutma güçlüğü gibi belirtilerdir. Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin ASACOL’e karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdaheleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir. Bu çok ciddi yan etkilerin hepsi oldukça seyrek görülür.

[openquestionmicro]

Asacol Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Asacol fiyatları 2024 yılında 706.33 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Asacol Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Asacol eczane fiyatı 2024 yılında 706.33 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

Kaynak: https://titck.gov.tr/storage/kubKtAttachments/5191394079299.pdf

5/5 - (20 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak