İlaç Fiyatları

Asiviral krem Fiyatları

asiviral krem fiyatlari 1923
Written by Fiyatlisto

Asiviral krem fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Asiviral krem fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Asiviral krem 10 gr fiyatı, Asiviral krem  Reçetesiz fiyatları, Asiviral krem Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Asiviral krem nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Asiviral krem Fiyatları 2024

Asiviral krem fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Asiviral krem fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Asiviral krem fiyatları 83.24 TL – 93.00 TL arasındadır.

Asiviral krem 10 gr Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Asiviral krem 10 gr fiyatı 83.24 TL olarak belirlenmiştir..

Asiviral krem Reçetesiz Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Asiviral krem Reçetesiz fiyatı 83.24 TL olarak belirlenmiştir..

Asiviral krem Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Asiviral krem Eczane fiyatı 83.24 TL olarak belirlenmiştir..

Asiviral krem Nedir Ne İşe Yarar?

Asiviral krem, antiviral özellikleri olan bir ilaçtır. Genellikle herpes virüsüne bağlı enfeksiyonların tedavisinde kullanılır. Asiviral krem, virüsün çoğalmasını engelleyerek enfeksiyonun yayılmasını ve şiddetlenmesini önler.

Asiviral krem, özellikle dudak çevresindeki uçukların tedavisinde sıkça kullanılır. Ayrıca genital herpes, suçiçeği ve zona gibi virüslerin neden olduğu enfeksiyonların tedavisinde de etkilidir.

Krem formunda olan Asiviral, doğrudan enfekte bölgeye uygulanır ve enfeksiyonun şiddetine ve yaygınlığına bağlı olarak günde 3-5 kez kullanılır. Tedavi süresi genellikle 5-10 gün arasındadır.

Asiviral krem, yan etkileri nedeniyle doktor tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır. Yan etkiler arasında ciltte kaşıntı, yanma, kızarıklık ve kuruluk gibi reaksiyonlar yer alabilir. Ayrıca, hamilelik ve emzirme döneminde kullanımı da doktor kontrolünde olmalıdır.

Asiviral krem Yan Etkileri Nelerdir?

Asiviral krem kullanımı sırasında nadir de olsa yan etkiler görülebilir. Bu yan etkiler şunlardır:

– Ciltte kızarıklık, kaşıntı, yanma veya batma hissi
– Kuruluk, pullanma veya kabuklanma
– Deride döküntü veya kabarcıklar
– Alerjik reaksiyonlar, özellikle de ciltte şişlik, hırıltılı solunum veya yutma güçlüğü gibi belirtiler varsa

Eğer bu yan etkilerden herhangi biri ortaya çıkarsa, krem kullanımı durdurulmalı ve doktora danışılmalıdır. Ayrıca, asiviral kremi gözlerinize veya ağız içine uygulamayın, çünkü bu bölgelerde yan etkilere neden olabilir.

[openquestionmicro]

Asiviral krem Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Asiviral krem fiyatları 2024 yılında 83.24 TL – 93.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Asiviral krem Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Asiviral krem eczane fiyatı 2024 yılında 83.24 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

4.9/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak