İlaç Fiyatları

Bactroban krem Fiyatları

bactroban krem fiyatlari 1927
Written by Fiyatlisto

Bactroban krem fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Bactroban krem fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Bactroban krem 2 Pomad fiyatı, Bactroban krem  Reçetesiz fiyatları, Bactroban krem Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Bactroban krem nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Bactroban krem Fiyatları 2024

Bactroban krem fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Bactroban krem fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Bactroban krem fiyatları 55.52 TL – 65.00 TL arasındadır.

Bactroban krem 2 Pomad Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Bactroban krem 2 Pomad fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Bactroban krem Reçetesiz Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Bactroban krem Reçetesiz fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Bactroban krem Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Bactroban krem Eczane fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Bactroban krem Nedir Ne İşe Yarar?

Bactroban krem, antibiyotik bir ilaçtır ve cilt enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır. İçeriğinde mupirosin adlı etken madde bulunur. Bu madde, bakterilerin çoğalmasını engelleyerek enfeksiyonun yayılmasını önler.

Bactroban krem, özellikle stafilokok bakterilerinin neden olduğu cilt enfeksiyonlarının tedavisinde etkilidir. Bu enfeksiyonlar arasında impetigo, folikülit, furunküloz, selülit gibi rahatsızlıklar yer alır.

Krem, enfekte bölgeye uygulandığında bakterilerin üremesini durdurarak enfeksiyonun iyileşmesine yardımcı olur. Ancak, Bactroban krem sadece doktorun önerisiyle kullanılmalıdır ve reçete edilen dozda kullanılmalıdır. Ayrıca, kremi kullanmadan önce cilt testi yapılması önerilir.

Bactroban krem Yan Etkileri Nelerdir?

Bactroban krem, genellikle cilt enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılan bir antibiyotiktir. Ancak, her ilaç gibi Bactroban krem de bazı yan etkilere neden olabilir. Bu yan etkiler şunları içerebilir:

1. Ciltte kaşıntı, kızarıklık, yanma veya tahriş

2. Kurdeşen veya döküntü

3. Deride kabarcıklar veya kabuklanma

4. Ağızda veya boğazda şişlik veya nefes almada zorluk

5. Baş dönmesi veya baş ağrısı

6. Bulantı veya kusma

7. İshal

8. Gözlerde tahriş veya sulanma

9. Burun tıkanıklığı veya burun akıntısı

10. İdrar yaparken ağrı veya yanma

Eğer Bactroban krem kullanırken herhangi bir yan etki fark ederseniz, derhal doktorunuza veya eczacınıza danışın. Ayrıca, ilacı kullanmadan önce doktorunuzla tüm sağlık durumunuzu ve kullandığınız diğer ilaçları paylaşın.

[openquestionmicro]

Bactroban krem Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Bactroban krem fiyatları 2024 yılında 55.52 TL – 65.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Bactroban krem Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Bactroban krem eczane fiyatı 2024 yılında 55.52 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (18 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak