İlaç Fiyatları

Beneday Fiyatları

beneday fiyatlari 2843
Written by Fiyatlisto

Beneday fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Beneday fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Beneday Enterik Kaplı Tablet fiyatı, Beneday  Muadili fiyatları, Beneday Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Beneday nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Beneday Fiyatları 2024

Beneday fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Beneday fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Beneday fiyatları 299.19 TL – 310.19 TL arasındadır.

Beneday Enterik Kaplı Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Beneday Enterik Kaplı Tablet fiyatı 299.19 TL olarak belirlenmiştir..

Beneday Muadili Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Beneday Muadili fiyatı 279.40 TL olarak belirlenmiştir..

Beneday Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Beneday Eczane fiyatı 299.19 TL olarak belirlenmiştir..

Beneday Nedir Ne İşe Yarar?

BENEDAY, B vitamini kompleksi ve alfa lipoik asidin karışımıdır. BENEDAY etkin madde olarak 250 mg B1 vitamini, 250 mg B6 vitamini, 1 mg B12 vitamini ve 300 mg alfa lipoik asit içeren beyaz, oblong, bikonveks enterik kapll tabletler şeklindedir. BENEDAY, 30 ve 50 enterik kaplı tablet içeren pVC/pVDC şeffaf – aluminyuum blister ambalajlarda piyasaya sunulmaktadrr. Alfalipoik asit, sindirim sistemi ve metabolizma ürünleri grubunda yer almaktadır. Alfalipoik asit, vücut metabolizması sırasında oluşan bir maddedir ve vücudun belli bazı metabolik işlerleri üzzerine etkiye sahiptir. Ayrıca, zararlı parçalanma ürünlerine karşı sinir hücrelerini korulycu özelliklere (anti-oksidatif sahiptir. B1, B6 ve B12 vitaminlerin bileşimi ağrı giderici ozellikler gösterir. Söz konusu vitaminlerin tek tek kullanılması ile sağlanacak etkinin çok üstünde bir etki gösterir. BENEDAY aşağıdaki durumlarda kullanılır: – B1, B6, B12 vitaminlerinin yetersizliği için risk faktörü bulunan hastalarda, – Zihinsel ve bedensel çabuk yorulma, unutkanlık, sinirlilik, kuvvetsizlik, titreme gibi genel şikayetlede, – Şeker hastalığına bağlı olan ve olmayan sinir iltihabı, diyabetik nöropati (Şeker hastalığına baglı olarak oluşan, sinirlerde görülen bozukluklar- duyu kaybı) sinirsel ağrı (nevralji), zona (sinir iltihabına baglı ağrılı bir deri hastalığı), titreme, eklem ve eklemi çevreleyen yumuşak dokuda ortaya çıkan iltihap, nöropatik ağrı (duyusal ve rnotor sinirlerde meydana gelen hasarın neden oldugu ağrı), siyatik sinir boyunca gelişen ağrı, bel ağrısı, eklem ağrısı, kas ağrısı, kramplar ve romatizma ağrıları gibi ağrı durumlarda, – Kalp kası hastalığı ameliyat sonrası kusmalar, radyasyon hastalığı, ateşli Romatizma ve özellikle alkolizm sonrasında görülen uzun süreli zehirlenmelerde tedaviye yardımcı olarak kullanılır.

Beneday Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden biri olursa, BENEDAY’i kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz: Alerjik reaksiyonlar: • Kızarıklık ve içi su dolu kabartılar (kurdeşen) • Döküntüler • Yüzde şişme • Hırıltı ile birlikte nefes alıp vermede zorluk • Ciltte kabarıklık • Kaşıntı Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin BENEDAY’e karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir.

[openquestionmicro]

Beneday Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Beneday fiyatları 2024 yılında 299.19 TL – 310.19 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Beneday Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Beneday eczane fiyatı 2024 yılında 299.19 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak