İlaç Fiyatları

Bexsero Fiyatları

bexsero fiyatlari 1875
Written by Fiyatlisto

Bexsero fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Bexsero fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Bexsero Aşı fiyatı, Bexsero  Eczane fiyatları, Bexsero Reçeteli  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Bexsero nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Bexsero Fiyatları 2024

Bexsero fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Bexsero fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Bexsero fiyatları 1,278.98 – 1,378.98 arasındadır.

Bexsero Aşı Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Bexsero Aşı fiyatı 1,278.98 olarak belirlenmiştir..

Bexsero Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Bexsero Eczane fiyatı 1,278.98 olarak belirlenmiştir..

Bexsero Reçeteli Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Bexsero Reçeteli fiyatı 1,278.98 olarak belirlenmiştir..

Bexsero Nedir Ne İşe Yarar?

BEXSERO bir Meningokok grup B Aşısıdır. BEXSERO, Neisseria meningitidis grup B bakterileri yüzeyinde bulunan dört farklı bileşeni içerir. BEXSERO, Neisseria meningitidis grup B bakterilerin sebep olduğu hastalığa karşı korunmada yardımcı olmak için 2 aylıktan itibaren kullanılır. Neisseria meningitidis grup B bakterileri menenjit (beyin ve omuriliği kaplayan zarın iltihaplanması) ve septisemi (bakterilerin kana geçmesi sonucunda ateş ve titremeye neden olan hastalık) gibi ciddi ve bazen yaşamı tehdit edici enfeksiyonlara sebep olabilir. Aşı etkisini, aşılanan kişinin vücudunun doğal savunma sistemini spesifik olarak uyarmak suretiyle gösterir. Bu, hastalıktan korunma sağlar.

Dolorex Fiyat Listesi

Bexsero Yan Etkileri Nelerdir?

BEXSERO size veya çocuğunuza uygulandığında sizde veya çocuğunuzda ortaya çıkabilecek çok yaygın yan etkiler (10 hastanın en az 1’inde görülebilir.) aşağıdakilerdir (tüm yaş gruplarında bildirilmiştir): – enjeksiyon yerinde ağrı/hassasiyet, enjeksiyon yerindeki deride kızarıklık, enjeksiyon yerindeki deride şişlik, enjeksiyon yerindeki deride sertlik.

Bexsero Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Bexsero fiyatları 2024 yılında 1,278.98 – 1,378.98 arasında seyretmektedir.

Bexsero Eczane Fiyatı Ne Kadar?

Bexsero eczane fiyatı 2024 yılında 1,278.98 olarak belirtilmiştir.

Bexsero Ne İşe Yarar?

Aşı etkisini, aşılanan kişinin vücudunun doğal savunma sistemini spesifik olarak uyarmak suretiyle gösterir. Bu, hastalıktan korunma sağlar.

Bexsero hangi aylarda yapılır?

Bebeğin 2-4-6. aylarında 3 doz ve 12-23. aylarında 4. doz. Geç süt çocukluğu döneminde 7-12. Aylar arası 2 doz ve 12-23. ay arası 3.doz, aşılar arasında en az 2 ay olması gerekir.

Bexsero huzursuzluk yapar mı?

Aşı sonrası; ateş, huzursuzluk ve aşı yerinde şişlik, kızarıklık olabilir.

Bexsero devlet karşılıyor mu?

Bexsero – MenB aşısı şimdilik Sağlık Bakanlığı tarafından ödenmemektedir, özel aşı kapsamındadır. Bu sebeple Aile Sağlığı Merkezlerinde ücretsiz olarak uygulanmaz.

Bexsero aşısından sonra banyo yapılır mı?

Aşı uygulaması sonrasında banyo yapılabilir, bebeğin banyo yapmasında veya bebeğe duş aldırılmasında bir sakınca bulunmamaktadır.

4.9/5 - (34 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak