İlaç Fiyatları

Bi Profenid Fiyatları

bi profenid fiyatlari 3572
Written by Fiyatlisto

Bi Profenid fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Bi Profenid fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Bi Profenid 100 Mg 20 Tablet fiyatı, Bi Profenid  150 Mg 10 Tablet fiyatları, Bi Profenid 60 Gr Jel  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Bi Profenid nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Bi Profenid Fiyatları 2024

Bi Profenid fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Bi Profenid fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Bi Profenid fiyatları 49.55 TL-53.12 TL arasındadır.

Bi Profenid 100 Mg 20 Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Bi Profenid 100 Mg 20 Tablet fiyatı 53.12 TL olarak belirlenmiştir..

Bi Profenid 150 Mg 10 Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Bi Profenid 150 Mg 10 Tablet fiyatı 53.12 TL olarak belirlenmiştir..

Bi Profenid 60 Gr Jel Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Bi Profenid 60 Gr Jel fiyatı 49.55 TL olarak belirlenmiştir..

Bi Profenid Nedir Ne İşe Yarar?

Bİ-PROFENİD’in etken maddesi ketoprofendir. Ketoprofen, ağrı kesici ve iltihap giderici (antiinflamatuvar) etkiye sahip steroid olmayan antiinflamatuvar ilaçlar (NSAİ) grubundandır. dismenore (adet sancısı) tedavisinde kullanılır.

Bi Profenid Yan Etkileri Nelerdir?

Bİ-PROFENID grubunda yer alan ilaçlar kalp krizi riskinde küçük bir artış ile ilişkilendirilebilir. -Yutkunmayı, nefes almayı zorlaştıracak veya hırıltılı nefes almanıza veya göğsünüzde daralmaya neden olacak şekilde yüz, dudak ve boğazda şişme; aynı zamanda kaşınma ve döküntü görülebilir.

[openquestionmicro]

Bi Profenid Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Bi Profenid fiyatları 2024 yılında 49.55 TL-53.12 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Bi Profenid Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Bi Profenid eczane fiyatı 2024 yılında 53.12 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak