Market Fiyatları

Bim Avakado Fiyatları

bim avakado fiyatlari 3254
Written by Fiyatlisto

Bim Avakado Fiyatları son günlerde Bim için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Bim Avakado fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Bim Avakado fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bim Avakado fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Bim Avakado Fiyatları 2024

En sağlıklı ürün çeşitleri arasında bulunan ve Amerika armudu olarak adlandırılan yiyeceklerden olan avokado, içeriğindeki sağlıklı yağlar ve vitaminler ile herkes tarafından sevilerek yenmektedir. Özellikle annelerin bebeklerine yedirdiği sıklıkla gözlemlenmiştir.

  • Genel olarak manavlarda bulunuyor olsa da uzunca bir süredir marketlerde de satılmaktadır. Bu marketler arasında bim de bulunur. Bim avokado fiyatı 2024 yılında güncel olarak 4.75 TL’den satılmaktadır.

1 Adet Bim Avakado Fiyatları

  • Bim avokado 1 adet bir çok kullanıcı tarafından merak edilerek araştırılmaktadır. Sizler için araştırmasını yaptığımız avokadonun adet fiyatı bim marketlerinde 4,75 TL’den satılmaktadır.

1 Kg Bim Avakado Fiyatları

  • Avokadolar genellikle adet şeklinde satıldığından kasadan fiyatı da adet üzerinden geçilerek hesaplanmaktadır. Fakat ortalama bir fiyat vermemiz gerekirse bim avokado 1 kg fiyatı yaklaşık olarak 23 TL’dir.

2 Kg Bim Avakado Fiyatları

  • Kalabalık aileler veya cafeler için tercih edilen miktar genellikle bir adetten fazla olmaktadır. Bim avokado 2 kg fiyatı ise güncel olarak yaklaşık 46 TL olmaktadır.

Bim Avakado Fiyatları Güncel mi?

Bim Avakado Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Bim Avakado Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Bim Avakado Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Genel olarak manavlarda bulunuyor olsa da uzunca bir süredir marketlerde de satılmaktadır. Bu marketler arasında bim de bulunur. Bim avokado fiyatı 2024 yılında güncel olarak 4.75 TL’den satılmaktadır.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Bim Avakado 1 Adet Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Bim avokado 1 adet bir çok kullanıcı tarafından merak edilerek araştırılmaktadır. Sizler için araştırmasını yaptığımız avokadonun adet fiyatı bim marketlerinde 4,75 TL’den satılmaktadır. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak