Market Fiyatları

Bim Köfte Fiyatları

bim kofte fiyatlari 3268
Written by Fiyatlisto

Bim Köfte Fiyatları son günlerde Bim için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Bim Köfte fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Bim Köfte fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bim Köfte fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Bim Köfte Fiyatları 2024

Köfte hemen hemen her insanın sevdiği yemeklerden bir tanesidir. Özellikle et yemeyen çocukların yediği tek et türüdür. Bu sebeple her anne en az haftada bir kere çocuklarına ve ailesine köfte yedirmeyi amaçlar.

  • Her etin her yerden alınmayacağı gibi her köfte de her yerden alınmamalıdır. Bilinen marketlerden ve bilinen markalardan alınması son derece önemlidir. Bim köfte konusunda ünlü markaların kaliteli ürünlerini müşteirlerine sunmaktadır. Genel olarak fiyat ortalaması ise 17-90 ile 19,50 TL arasında değişmektedir.

Kuru Bim Köfte Fiyatları

  • Bim köfte kuru ürünü market dolaplarında güncel olarak bulunmaktadır. Fiyatı ise 17,90 TL’dir.

İnegöl Bim Köfte Fiyatları

  • Bim köfte inegöl çeşiti herkes tarafından beğenilerke tüketilmektedir ve markette satılan köfteler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Fiyatı ise 18,50 TL’dir.

Emin Bim Köfte Fiyatları

  • Bim köfte emin markası ile de karşımıza çıkmaktadır. Bu markanın möarket raflarındaki güncel fiyatı ise 19,50 TL’dir.

Bim Köfte Fiyatları Güncel mi?

Bim Köfte Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Bim Köfte Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Bim Köfte Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Her etin her yerden alınmayacağı gibi her köfte de her yerden alınmamalıdır. Bilinen marketlerden ve bilinen markalardan alınması son derece önemlidir. Bim köfte konusunda ünlü markaların kaliteli ürünlerini müşteirlerine sunmaktadır. Genel olarak fiyat ortalaması ise 17-90 ile 19,50 TL arasında değişmektedir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Bim Köfte Kuru Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Bim köfte kuru ürünü market dolaplarında güncel olarak bulunmaktadır. Fiyatı ise 17,90 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak