Market Fiyatları

Bim Kuru Kayısı Fiyatları

bim kuru kayisi fiyatlari 3272
Written by Fiyatlisto

Bim Kuru Kayısı Fiyatları son günlerde Bim için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Bim Kuru Kayısı fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Bim Kuru Kayısı fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bim Kuru Kayısı fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Bim Kuru Kayısı Fiyatları 2024

Kuru kayısı kültürümüzün önemli parçalarından bir tanesidir. Yaş olarak tüketilmesinin yanında bir de kuru olarak tüketilir ve oldukça fydalıdır.

  • Bim kuru kayısı ürünlerini de market raflarında bulundurmaktadır. Genel olarak fiyat ortalaması 11,90 ile 15 TL arasında değişmektedir.

Simbat Bim Kuru Kayısı Fiyatları

  • Genelde bim marketlerinde satılan markalardan bir tanesi de simbat marka ürünler olmaktadır. Bim kuru kayısı simbat markası ile güncel olarak market raflarında bulunur ve fiyatı 15 TL’dir.

400 Gr Bim Kuru Kayısı Fiyatları

  • Bim kuru kayısı 400 Gr olarak bir çok tüketici tarafından tercih edilmektedir. Bim amrketlerindeki güncel fiyatı ise 14,90 TL’dir.

Gün Kurusu için Bim Kuru Kayısı Fiyatları

  • Bim kuru kayısı gün kurusu çeşiti de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Güncel fiyatı ise 11,90 TL’dir.

Bim Kuru Kayısı Fiyatları Güncel mi?

Bim Kuru Kayısı Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Bim Kuru Kayısı Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Bim Kuru Kayısı Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Bim kuru kayısı ürünlerini de market raflarında bulundurmaktadır. Genel olarak fiyat ortalaması 11,90 ile 15 TL arasında değişmektedir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Bim Kuru Kayısı Simbat Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Genelde bim marketlerinde satılan markalardan bir tanesi de simbat marka ürünler olmaktadır. Bim kuru kayısı simbat markası ile güncel olarak market raflarında bulunur ve fiyatı 15 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak