Market Fiyatları

Bim Mısır Fiyatları

bim misir fiyatlari 3278
Written by Fiyatlisto

Bim Mısır Fiyatları son günlerde Bim için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Bim Mısır fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Bim Mısır fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bim Mısır fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Bim Mısır Fiyatları 2024

Mısır birden fazla çeşiti ile farklı türlerde tüketilmektedir. Salatalar için konserve şeklinde satılan mısırdan, sinema severler için patlayan olarak da paketlere girerek satışa sunulmaktadır. Hemen hemen her şekle giren mısır özellikle çocuklar tarafından çok sevilerek tüketilmektedir.

  • Mısır ürünleri hemen hemen her markette bulunmaktadır. Bim mısır ürünlerinin her çeşitini market raflarında bulundurur. Güncel olarak ortalama fiyatları ise 3,95 TL ile 5,95 TL arasında değişmektedir.

Konserve Bim Mısır Fiyatları

  • Bim mısır konserve şekli salatalarda ve yemeklerde rahatalşıkla kullanılmaktadır. Bu ürünün market raflarındaki güncel fiyatı 5,95 TL’dir.

Dondurulmuş Bim Mısır Fiyatları

  • Fazla fazla alınıp dondurucuda saklanan ürünler çalışan kişiler için ekstra kolaylık sağlamaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de mısır ürünleridir. Dondurulmuş olarak satılan bu ürünler uzun bir süre boyunca dondurucu bölümünde muhafaza edilmektedir. Bim mısır dondurulmuş çeşiti güncel olarak market raflarında yer alırken fiyatı ise 3,95 TL’dir.

Patlayan Bim Mısır Fiyatları

  • Çocukların en sevdiği türlerden olan patlaşım mısır ürünleri de bim marketlerde bulunur. Bim mısır patlayan çeşitinin güncel fiyatı ise 3,95 TL’dir.

Bim Mısır Fiyatları Güncel mi?

Bim Mısır Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Bim Mısır Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Bim Mısır Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Mısır ürünleri hemen hemen her markette bulunmaktadır. Bim mısır ürünlerinin her çeşitini market raflarında bulundurur. Güncel olarak ortalama fiyatları ise 3,95 TL ile 5,95 TL arasında değişmektedir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Bim Mısır Konserve Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Bim mısır konserve şekli salatalarda ve yemeklerde rahatalşıkla kullanılmaktadır. Bu ürünün market raflarındaki güncel fiyatı 5,95 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak