Market Fiyatları

Bim Sabun Fiyatları

bim sabun fiyatlari 3288
Written by Fiyatlisto

Bim Sabun Fiyatları son günlerde Bim için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Bim Sabun fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Bim Sabun fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bim Sabun fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Bim Sabun Fiyatları 2024

Sabun temizlik ürünlerinin en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Saç temizliğnden yüz temizliğine hemen hemen her farklı alanda sabun kullanılmaktadır.

  • Bim marketleri temizlik ürünleri kategorisinde en çok tercih edilen ve marka olan ürünleri market raflarında bulundurmaktadır. İster sıvı olsun ister katı her çeşit ve marka bu markette bulunur. Ortalama fiyatları ise 5,90 ile 15,95 TL arasında değişmektedir.

Sıvı Bim Sabun Fiyatları

  • Evlerde kullanılan sabun türlerinden bir tanesi de sıvı sabunlardır. Bu sabunlara hemen hemen her yerde rastlarız. Daha hijyenik olması sebebi ile herkes tarafından tercih edilir. Bim sabun sıvı türü de market raflarında bulunur ve fiyatı şu şekildedir. 2,5 Lt Işıl Sıvı Sabun fiyatı 6,65 TL , 750 ml Eyüp Sabri Tuncer Sıvı Sabun fiyatı 14,95 TL

Duru Bim Sabun Fiyatları

  • Sabun alırken piyasada güvenirliği sağlamış ve kendisine sağlam yer edinmiş markaların ürünlerini tercih etmek oldukça önemlidir. Duru markası da bu ürünler arasında yer alır. Bim sabun duru markasına market raflarında yer vermektedir. Güncel olarak fiyatı ise 4x150gr Duru Sabun fiyatı 15,95 TL ‘dir.

Işıl Bim Sabun Fiyatları

  • Son olarak bim sabun ışıl markasını ele alacağız. Sağlık açısından testleri tamamlanarak kendisini kanıtlamış olan bu marka bim market raflarında yer alır. Güncel fiyatı ise Işıl Sabun 5x70gr fiyatı 5,90 TL ‘dir.

Bim Sabun Fiyatları Güncel mi?

Bim Sabun Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Bim Sabun Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Bim Sabun Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Bim marketleri temizlik ürünleri kategorisinde en çok tercih edilen ve marka olan ürünleri market raflarında bulundurmaktadır. İster sıvı olsun ister katı her çeşit ve marka bu markette bulunur. Ortalama fiyatları ise 5,90 ile 15,95 TL arasında değişmektedir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Bim Sabun Sıvı Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Evlerde kullanılan sabun türlerinden bir tanesi de sıvı sabunlardır. Bu sabunlara hemen hemen her yerde rastlarız. Daha hijyenik olması sebebi ile herkes tarafından tercih edilir. Bim sabun sıvı türü de market raflarında bulunur ve fiyatı şu şekildedir. 2,5 Lt Işıl Sıvı Sabun fiyatı 6,65 TL , 750 ml Eyüp Sabri Tuncer Sıvı Sabun fiyatı 14,95 TL [endfaqmicro]

5/5 - (20 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak