İlaç Fiyatları

Biteral Fiyatları

biteral fiyatlari 2845
Written by Fiyatlisto

Biteral fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Biteral fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Biteral 250 mg fiyatı, Biteral  500 mg fiyatları, Biteral Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Biteral nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Biteral Fiyatları 2024

Biteral fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Biteral fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Biteral fiyatları 115.65 TL – 117.31 TL arasındadır.

Biteral 250 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Biteral 250 mg fiyatı 117.31 TL olarak belirlenmiştir..

Biteral 500 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Biteral 500 mg fiyatı 115.65 TL olarak belirlenmiştir..

Biteral Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Biteral Eczane fiyatı 117.31 TL olarak belirlenmiştir..

Biteral Nedir Ne İşe Yarar?

BİTERAL, ornidazol etkin maddesi içeren antibakteriyel (bakterilere karşı etkili) ve antiprotozoal (protozoonlara karşı etkili olan) bir ilaçtır. BİTERAL vajinal tablet, her bir tablet içerisinde 500 mg ornidazol etkin maddesini içermektedir. BİTERAL, 1 ve 3 vajinal tablet içeren ambalajlarda sunulmaktadır. 2 / 6 BİTERAL, vajinadaki florayı oluşturan mikroorganizmaların hastalık meydana getirmesi ve çeşitli vajina iltihaplarının görülmesi durumunda kullanılır.

Biteral Yan Etkileri Nelerdir?

Yaygın olmayan: Bulantı, kusma, ishal, epigastrik rahatsızlık, ağız kuruluğu ve iştahsızlık Seyrek: Lökopeni, tat alma bozukluğu, kaşıntı ve cilt reaksiyonları gözlenmiştir. Çok seyrek: Uyku hali, bazı izole vakalarda baş dönmesi, titreme (tremor), kaslarda sertleşme (rijidite), koordinasyon bozuklukları, nöbet, yorgunluk, vertigo(denge bozukluğundan kaynaklanan baş dönmesi), geçici bilinç azalması ve duyusal veya karışık periferal nöropati (sinirlerde herhangi bir nedenle görülen bozukluklar) gibi merkezi sinir sistemi bozuklukları da bildirilmiştir. Bilinmiyor: Sarılık ve anormal karaciğer fonksiyon testleri

[openquestionmicro]

Biteral Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Biteral fiyatları 2024 yılında 115.65 TL – 117.31 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Biteral Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Biteral eczane fiyatı 2024 yılında 117.31 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak