Tatil Fiyatları

Bozdağ Kayak Merkezi Fiyatları

bozdag kayak merkezi fiyatlari 3091
Written by Fiyatlisto

Bozdağ Kayak Merkezi Fiyatları 2024 yılında son günlerde Tatil için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Bozdağ Kayak Merkezi fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Bozdağ Kayak Merkezi fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bozdağ Kayak Merkezi fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Bozdağ Kayak Merkezi Fiyatları 2024

Yaz tatili hemen hemen herkesin en çok sevdiği tatillerden olsa da ufak kaçamaklar veya yarı yıl tatili için bir çok kişi kış tatillerini de tercih etmektedir. Özellikle kayak merkezlerine gidilmesi en sık tercih edilen tatil biçimlerindendir.

  • Kış tatili kayak yaparak renklebnmektedir. Genelde soğuk havanın korkutucu tarafı insanları endişhelendirse de giden insanların en çok keyif aldığı tatillerden bir tanesi olmaktadır. Bu kayak merkezlerinden bir tanesi de İzmir’in Ödemiş ilçesinde bulunan Bozdağ Kayak Merkezi ‘dir. Bu merkezde ortalama fiyatlar ise 40-180 TL aralığındadır.

Saatlik Kızak Kiralamalı Bozdağ Kayak Merkezi Fiyatları

  • Kış tatili yapmak için kayak merkezine giden kişilerin Bozdağ kayak merkezi saatlik kızak kiralama gereği duyduğu görülmektedir. Kış tatilinin keyifli geçmesi için kayak yapmak en sık tercih edilen aktiviteler arasında yer almaktadır. Bu keyfi yaşamak için ise fiyatlar şu şekildedir. Kızak ve kızak ayakkabısı kiralamak kişi başı 60 TL’dir.

Telesiyej Tek Çıkışlık Bozdağ Kayak Merkezi Fiyatları

  • Bozdağ kayak merkezi telesiyej tek çıkış , zirveden kaymak isteyenlerin tercih ettiği tırmanma araçlarından bir tanesidir. Bu çıkışı tek seferlik, bir kaç seferlik veya gün boyu sınırsız şekilde satın alabilirsiniz. Tek seferlik telesiyej çıkış fiyatları ise 20 TL’dir.

Telesiyej Günlük Sınırsız Bozdağ Kayak Merkezi Fiyatları

  • Bozdağ kayak merkezi telesiyej günlük sınırsız fiyatları ise daha uyguna gelmektedir. Kış tatilinin mükemmel geçmesi için bunun fiyatı ise 80 TL’dir.

Bozdağ Kayak Merkezi Fiyatları Güncel mi?

Bozdağ Kayak Merkezi Fiyatları sizler için araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Bozdağ Kayak Merkezi Fiyatları  ile ilgili bir karar almadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir fiyatı reelde daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Bozdağ Kayak Merkezi Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Kış tatili kayak yaparak renklebnmektedir. Genelde soğuk havanın korkutucu tarafı insanları endişhelendirse de giden insanların en çok keyif aldığı tatillerden bir tanesi olmaktadır. Bu kayak merkezlerinden bir tanesi de İzmir’in Ödemiş ilçesinde bulunan Bozdağ Kayak Merkezi ‘dir. Bu merkezde ortalama fiyatlar ise 40-180 TL aralığındadır.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Bozdağ Kayak Merkezi Saatlik Kızak Kiralamalı Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Kış tatili yapmak için kayak merkezine giden kişilerin Bozdağ kayak merkezi saatlik kızak kiralama gereği duyduğu görülmektedir. Kış tatilinin keyifli geçmesi için kayak yapmak en sık tercih edilen aktiviteler arasında yer almaktadır. Bu keyfi yaşamak için ise fiyatlar şu şekildedir. Kızak ve kızak ayakkabısı kiralamak kişi başı 60 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (23 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak