İlaç Fiyatları

Calpol Şurup Fiyatları

calpol surup fiyatlari 1154
Written by Fiyatlisto

Calpol Şurup fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Calpol Şurup fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Calpol Şurup Plus fiyatı, Calpol Şurup  Mor fiyatları, Calpol Şurup Turuncu  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Calpol Şurup nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Calpol Şurup Fiyatları 2023

Calpol Şurup fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Calpol Şurup fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Calpol Şurup fiyatları 80.05 TL – 83.50 TL arasındadır.

Calpol Şurup Plus Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Calpol Şurup Plus fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Calpol Şurup Mor Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Calpol Şurup Mor fiyatı 80.05 TL olarak belirlenmiştir..

Calpol Şurup Turuncu Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Calpol Şurup Turuncu fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Calpol Şurup Nedir Ne İşe Yarar?

Calpol şurup, ateş düşürücü ve ağrı kesici özellikleri olan bir ilaçtır. Genellikle çocuklarda görülen ateşli hastalıkların tedavisinde kullanılır. İçeriğinde parasetamol bulunur ve çocukların sevebileceği meyve aromaları ile tatlandırılmıştır. Calpol şurup, doktor tavsiyesi ile kullanılmalı ve doz aşımından kaçınılmalıdır. Ayrıca, çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklanmalıdır.

Calpol Şurup Yan Etkileri Nelerdir?

Calpol şurup, ateş düşürücü ve ağrı kesici olarak kullanılan bir ilaçtır. Ancak her ilaç gibi Calpol şurup da yan etkilere neden olabilir. Bu yan etkiler genellikle hafif ve geçicidir, ancak bazı durumlarda ciddi olabilir.

Calpol şurupun en sık görülen yan etkileri arasında mide bulantısı, kusma, ishal, baş dönmesi, baş ağrısı, uyku hali ve cilt döküntüleri yer alır. Bu yan etkiler genellikle hafif ve geçicidir ve ilacın kullanımı durdurulduğunda kendiliğinden geçer.

Ancak bazı durumlarda Calpol şurup ciddi yan etkilere neden olabilir. Bu yan etkiler arasında karaciğer hasarı, alerjik reaksiyonlar, kanama ve ciddi cilt reaksiyonları yer alır. Bu yan etkiler nadir görülür, ancak ciddi bir sağlık sorunu oluşturabilirler.

Calpol şurup kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın ve ilacın kullanım talimatlarını dikkatlice okuyun. Ayrıca, ilacı kullanırken herhangi bir yan etki fark ederseniz hemen doktorunuza başvurun.

[openquestionmicro]

Calpol Şurup Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Calpol Şurup fiyatları 2023 yılında 80.05 TL – 83.50 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Calpol Şurup Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Calpol Şurup eczane fiyatı 2023 yılında 83.50 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (15 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak