Tatil Fiyatları

Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları

cambasi kayak merkezi fiyatlari 3093
Written by Fiyatlisto

Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları 2024 yılında son günlerde Tatil için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Çambaşı Kayak Merkezi fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Çambaşı Kayak Merkezi fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Çambaşı Kayak Merkezi fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları 2024

Kayak merkezleri son dönemlerde popüler olan tatil yerlerinden bir tanesidir. Bu merkezlerde günü birlik girişler de mevcutken en sık tercih edileni ise tatillerden en az üç gün süre kalınmasıdır.

  • Türkiye’de gidilecek onlarca güzel kayak merkezleri bulunmaktadır. Bu merkezlerde bir tanesi de Ordu ilimizde bulunan Çambaşı Kayak Merkezi dir. Bu yere gidileceği zaman ise ortalama fiyatlar için şu şekilde konuşmak doğru olacaktır. Kişi başı olarak en az günlük 2000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekebilir.

2 Kişi 1 Günlük Konaklamalı Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları

  • Çambaşı Kayak Merkezi 2 Kişi 1 Günlük konaklamalı fiyatlar herkes tarafından merak edilmektedir. Bu mmerkezdeki fiyatlar hafta içi ve hafta sonu olmak üzere değişmektedir. 2 kişi 1 günlük konaklama fiyatları standart oda için hafta içi 800 TL iekn hafta sonu 1000 TL olmaktadır.

3 Kişi 1 Günlük Konaklamalı Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları

  • Çambaşı Kayak Merkezi 3 kişi 1 günlük konaklamalı fiyatlar ise yine hafta içi ve hafta sonu şeklinde değişiklik gösterir. Standart oda için hafta içi 900 TL iken hafta sonu 1100 TL olmaktadır.

Sınırsız Telesiyej Kullanımlı Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları

  • Çambaşı kayak merkezi sınırsız telesiyej kullanımı için genel fiyatlar şu şekildedir.
    Tek çıkış 25 TL
    10 çıkış 150 TL
    20 çıkış 240 TL gibi gün içerisindeki çıkış fiyatları sefer sayısı arttıkça artmaktadır.

Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları Güncel mi?

Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları sizler için araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları  ile ilgili bir karar almadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir fiyatı reelde daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Çambaşı Kayak Merkezi Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Türkiye’de gidilecek onlarca güzel kayak merkezleri bulunmaktadır. Bu merkezlerde bir tanesi de Ordu ilimizde bulunan Çambaşı Kayak Merkezi dir. Bu yere gidileceği zaman ise ortalama fiyatlar için şu şekilde konuşmak doğru olacaktır. Kişi başı olarak en az günlük 2000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekebilir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Çambaşı Kayak Merkezi 2 Kişi 1 Günlük Konaklamalı Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Çambaşı Kayak Merkezi 2 Kişi 1 Günlük konaklamalı fiyatlar herkes tarafından merak edilmektedir. Bu mmerkezdeki fiyatlar hafta içi ve hafta sonu olmak üzere değişmektedir. 2 kişi 1 günlük konaklama fiyatları standart oda için hafta içi 800 TL iekn hafta sonu 1000 TL olmaktadır. [endfaqmicro]

5/5 - (23 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak