İlaç Fiyatları

Cipralex 10 Mg Fiyatları

cipralex 10 mg fiyatlari 1268
Written by Fiyatlisto

Cipralex 10 Mg fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Cipralex 10 Mg fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Cipralex 10 Mg 5 MG fiyatı, Cipralex 10 Mg  10 MG fiyatları, Cipralex 10 Mg 20 Mg  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Cipralex 10 Mg nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Cipralex 10 Mg Fiyatları 2023

Cipralex 10 Mg fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Cipralex 10 Mg fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Cipralex 10 Mg fiyatları 74.63 TL – 84.00 TL arasındadır.

Cipralex 10 Mg 5 MG Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Cipralex 10 Mg 5 MG fiyatı 43.34 TL olarak belirlenmiştir..

Cipralex 10 Mg 10 MG Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Cipralex 10 Mg 10 MG fiyatı 74.63 TL olarak belirlenmiştir..

Cipralex 10 Mg 20 Mg Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Cipralex 10 Mg 20 Mg fiyatı 74.63 TL olarak belirlenmiştir..

Cipralex 10 Mg Nedir Ne İşe Yarar?

Cipralex, beyindeki serotonin adı verilen kimyasal maddelerin dengesini düzenleyen bir antidepresandır. Depresyon, anksiyete bozukluğu, obsesif-kompulsif bozukluk ve panik bozukluğu gibi ruh sağlığı sorunlarının tedavisinde kullanılır. Cipralex, beyindeki serotonin seviyelerini artırarak, ruh halini iyileştirir ve anksiyete semptomlarını azaltır. Ancak, Cipralex kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız ve doktorunuzun önerdiği dozajı takip etmelisiniz. Ayrıca, Cipralex’in yan etkileri olabilir, bu nedenle doktorunuzla herhangi bir yan etki hakkında konuşmalısınız.

Cipralex 10 Mg Yan Etkileri Nelerdir?

Cipralex 10 mg, bir antidepresan ilaçtır ve depresyon, anksiyete bozukluğu, obsesif-kompulsif bozukluk gibi psikiyatrik rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır. Ancak, her ilaç gibi Cipralex’in de yan etkileri olabilir. Bu yan etkiler arasında baş ağrısı, mide bulantısı, kusma, ishal, kabızlık, iştah değişiklikleri, ağız kuruluğu, terleme, titreme, uyku bozuklukları, cinsel işlev bozuklukları, huzursuzluk, sinirlilik, anksiyete, ajitasyon, yorgunluk, baş dönmesi, bulanık görme, kalp atışında artış, kan basıncında değişiklikler, cilt döküntüleri, kaşıntı, alerjik reaksiyonlar gibi belirtiler yer alabilir. Bu yan etkilerin görülme sıklığı ve şiddeti kişiden kişiye değişebilir. İlaç kullanımı sırasında herhangi bir yan etki hissedildiğinde mutlaka doktorla iletişime geçilmelidir.

[openquestionmicro]

Cipralex 10 Mg Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Cipralex 10 Mg fiyatları 2023 yılında 74.63 TL – 84.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Cipralex 10 Mg Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Cipralex 10 Mg eczane fiyatı 2023 yılında 43.34 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (12 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak