İlaç Fiyatları

Cleocin T Fiyat 2023 Cleocin T Nedir Ne İşe Yarar Yan Etkileri

cleocin t fiyatlari 1140
Written by Fiyatlisto

Cleocin T fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Cleocin T fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Cleocin T Krem fiyatı, Cleocin T  Losyon fiyatları, Cleocin T Reçeteli  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Cleocin T nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

cleocin t fiyat
Cleocin T Fiyat 2023 Cleocin T Nedir Ne İşe Yarar Yan Etkileri 3

Cleocin T Fiyatları 2023

Cleocin T fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Cleocin T fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Cleocin T fiyatları 54.00 TL – 64.00 TL arasındadır.

Cleocin T Krem Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Cleocin T Krem fiyatı 54.00 TL olarak belirlenmiştir..

Cleocin T Losyon Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Cleocin T Losyon fiyatı 54.00 TL olarak belirlenmiştir..

Cleocin T Reçeteli Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Cleocin T Reçeteli fiyatı 54.00 TL olarak belirlenmiştir..

Cleocin T Nedir Ne İşe Yarar?

CLEOCIN-T, klindamisin fosfat isminde bir antibiyotik içerir ve çözelti şeklindedir. Bu çözelti, akneyi tedavi etmek için cilde sürülür. CLEOCIN-T, berrak renksiz bir çözelti olup mavi süngerli beyaz polipropilen vidalı kapaklı dış yüzü PVC kaplı tip III cam şişede 30 ml veya 60 ml olarak sunulur.

Cleocin T Yan Etkileri Nelerdir?

Yaygın olmayan şiddetli, uzun süreli ya da kanlı ishal (kramp şeklinde şiddetli karın ağrısı ya da ateşle birlikte seyredebilir). Bu, antibiyotiklerle tedavi sırasında ya da tedavi sonlandıktan sonra oluşabilen ve ciddi bir barsak enfeksiyonunu ya da psödomembranöz koliti gösteren bir yan etkidir.

Kaynak: https://titck.gov.tr/storage/Archive/2021/kubKtAttachments/CleosinvajinalkremKB_dd4e0d2f-395c-4fa1-9972-5e6c04e27cbc.pdf

Cleocin T Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Cleocin T fiyatları 2023 yılında 54.00 TL – 64.00 TL arasında seyretmektedir.

Cleocin T Eczane Fiyatı Ne Kadar?

Cleocin T eczane fiyatı 2023 yılında 54.00 TL olarak belirtilmiştir.

CLEOCIN-T kullandıktan sonra yıkanır mi?

CLEOCIN -T, alkol içerdiğinden, gözlerde yanma ve tahriş oluşabilir. Göz, ağız veya ciltteki kesik ve yaralardan uzak tutunuz. Eğer, bu hassas bölgelere bulaşırsa, bol soğuk suyla yıkayınız.

CLEOCIN-T vajinaya sürülür mü?

Kısa süreli tedavi uygulanması arzu edilen hastalarda 3 günlük tedavi de etkindir. Uygulama şekli: Vajina içine uygulanır.

4.9/5 - (27 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak