İlaç Fiyatları

Concor Fiyatları

concor fiyatlari 2849
Written by Fiyatlisto

Concor fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Concor fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Concor 10 mg fiyatı, Concor  5 mg fiyatları, Concor Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Concor nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Concor Fiyatları 2024

Concor fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Concor fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Concor fiyatları 55.52 TL – 55.52 TL arasındadır.

Concor 10 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Concor 10 mg fiyatı 82.64 TL olarak belirlenmiştir..

Concor 5 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Concor 5 mg fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Concor Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Concor Eczane fiyatı 82.64 TL olarak belirlenmiştir..

Concor Nedir Ne İşe Yarar?

CONCOR®, 30 adet tablet içeren blister ambalajlarda takdim edilmektedir. Tabletler açık turuncu renkli, kalp şekilli ve iki eşit parçaya bölünebilir şekilde çentiklidir. Her bir lak tablet, 10 mg bisoprolol fumarat içerir. CONCOR®, kalbin atım hızını düşürerek kalbin kanı daha etkin pompalamasını sağlamaya ve yüksek kan basıncının kontrol edilmesine yardımcı olan beta-blokör içerir. CONCOR®; yüksek tansiyonun/kan basıncının düşürülmesinde (hipertansiyon), kalbin beslenmesinin bozulduğu bazı koroner kalp hastalıklarında ve kalbin fonksiyonunun azaldığı kalp yetersizliği olarak tanımlanan durumlarda kullanılır.

Concor Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden biri olursa, CONCOR®’u kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz: • Aşırı duyarlılık, • Kalp hızında yavaşlama, • Kalp yetersizliğinde kötüleşme, • Kalp atımında düzensizlik, • Güçsüzlük hissi, • Solunum sorunları • Yüzde, dudaklarda, ağızda, dilde veya boğazda şişme, nefes almada zorluk (anjioödem) Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcut ise, sizin CONCOR®’a karşı ciddi alerjiniz var demektir. Acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir. Bu çok ciddi yan etkilerin hepsi çok seyrek görülür.

[openquestionmicro]

Concor Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Concor fiyatları 2024 yılında 55.52 TL – 55.52 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Concor Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Concor eczane fiyatı 2024 yılında 82.64 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak