İlaç Fiyatları

Desiferol Fiyatları

desiferol fiyatlari 2056
Written by Fiyatlisto

Desiferol fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Desiferol fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Desiferol 2000 fiyatı, Desiferol  D Vitamini fiyatları, Desiferol Damla  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Desiferol nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Desiferol Fiyatları 2024

Desiferol fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Desiferol fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Desiferol fiyatları 124.82 TL – 134.00 TL arasındadır.

Desiferol 2000 Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Desiferol 2000 fiyatı 124.82 TL olarak belirlenmiştir..

Desiferol D Vitamini Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Desiferol D Vitamini fiyatı 124.82 TL olarak belirlenmiştir..

Desiferol Damla Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Desiferol Damla fiyatı 40.40 TL olarak belirlenmiştir..

Desiferol Nedir Ne İşe Yarar?

Desiferol ilacı, demir zehirlenmesi tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Demir zehirlenmesi, aşırı miktarda demir alımı veya vücutta demir birikmesi sonucu ortaya çıkan bir durumdur. Desiferol, vücuttaki fazla demiri bağlayarak ve idrar yoluyla atılmasını sağlayarak tedavi eder. Ayrıca bazı kan hastalıklarında da kullanılabilir. Ancak, Desiferol ilacı sadece doktor tavsiyesi ve gözetimi altında kullanılmalıdır.

Desiferol Yan Etkileri Nelerdir?

Desiferol ilacının yan etkileri şunlardır:

– Baş dönmesi
– Baş ağrısı
– Bulantı
– Kusma
– İshal
– Karın ağrısı
– İştah kaybı
– Yorgunluk
– Halsizlik
– Kas ağrıları
– Deri döküntüleri
– Kaşıntı
– Nefes darlığı
– Anafilaktik şok (çok nadir görülür)

Bu yan etkilerin herhangi biri ortaya çıkarsa, hemen doktorunuza bildirin. Ayrıca, Desiferol ilacını kullanmadan önce doktorunuzla tüm mevcut sağlık durumunuzu ve kullandığınız diğer ilaçları paylaşın.

[openquestionmicro]

Desiferol Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Desiferol fiyatları 2024 yılında 124.82 TL – 134.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Desiferol Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Desiferol eczane fiyatı 2024 yılında 124.82 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak