İlaç Fiyatları

Dideral Fiyatları

dideral fiyatlari 1276
Written by Fiyatlisto

Dideral fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Dideral fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Dideral 40 Mg fiyatı, Dideral  Reçetesiz fiyatları, Dideral Tablet  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Dideral nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Dideral Fiyatları 2023

Dideral fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Dideral fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Dideral fiyatları 42.06 TL – 52.06 TL arasındadır.

Dideral 40 Mg Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Dideral 40 Mg fiyatı 42.06 TL olarak belirlenmiştir..

Dideral Reçetesiz Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Dideral Reçetesiz fiyatı 42.06 TL olarak belirlenmiştir..

Dideral Tablet Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Dideral Tablet fiyatı 42.06 TL olarak belirlenmiştir..

Dideral Nedir Ne İşe Yarar?

Dideral, beta bloker adı verilen bir ilaç grubuna ait bir ilaçtır. Bu ilaç, kalp atış hızını ve kan basıncını düşürerek kalp krizi, anjina ve yüksek tansiyon gibi kalp hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Ayrıca, migren, anksiyete ve tremor gibi diğer durumların tedavisinde de kullanılabilir.

Dideral, vücuttaki beta adrenerjik reseptörleri bloke ederek etki gösterir. Bu reseptörler, stres ve heyecan gibi durumlarda salgılanan adrenalin ve noradrenalin hormonlarına yanıt verirler. Dideral, bu hormonların etkilerini azaltarak kalp atış hızını ve kan basıncını düşürür.

Dideral, doktorunuzun önerdiği şekilde kullanılmalıdır. İlaç, genellikle günde bir kez alınır ve yemeklerle birlikte veya yemeklerden sonra alınabilir. Yan etkileri arasında baş dönmesi, yorgunluk, mide bulantısı ve kusma gibi durumlar yer alabilir. Bu yan etkiler genellikle hafiftir ve tedavi sırasında azalabilir. Ancak, ciddi yan etkiler ortaya çıkarsa, hemen doktorunuza başvurmanız gerekir.

Dideral Yan Etkileri Nelerdir?

Dideral, beta bloker olarak adlandırılan bir ilaçtır. Kalp atış hızını ve kan basıncını düşürerek etki gösterir. Ancak, her ilaç gibi Dideral’in de yan etkileri vardır.

Dideral’in en sık görülen yan etkileri arasında yorgunluk, baş dönmesi, uyku hali, mide bulantısı, kusma, ishal, kabızlık, karın ağrısı, cilt döküntüleri, saç dökülmesi, kilo alımı, cinsel işlev bozukluğu, depresyon, anksiyete, sinirlilik, hafıza kaybı ve konsantrasyon bozukluğu yer alır.

Dideral’in nadir görülen ancak ciddi yan etkileri arasında kalp bloğu, kalp krizi, düşük kan şekeri, bronkospazm, alerjik reaksiyonlar, karaciğer hasarı ve böbrek yetmezliği yer alır.

Dideral kullanırken herhangi bir yan etki hissederseniz, hemen doktorunuza başvurmanız önemlidir. Ayrıca, Dideral’in kullanımı sırasında alkol tüketmek, araç kullanmak veya tehlikeli makinelerle çalışmak gibi aktivitelerden kaçınmak da önemlidir.

[openquestionmicro]

Dideral Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Dideral fiyatları 2023 yılında 42.06 TL – 52.06 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Dideral Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Dideral eczane fiyatı 2023 yılında 42.06 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

4.9/5 - (20 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak