İlaç Fiyatları

Dişinol Fiyatları

disinol fiyatlari 1278
Written by Fiyatlisto

Dişinol fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Dişinol fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Dişinol 10 ML fiyatı, Dişinol  Çözelti fiyatları, Dişinol Reçetesiz  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Dişinol nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

dişinol fiyat
Dişinol Fiyatları 3

Dişinol Fiyatları 2023

Dişinol fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Dişinol fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

 • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Dişinol fiyatları 85.79 TL – 95.00 TL arasındadır.

Dişinol 10 ML Fiyat 2023

 • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Dişinol 10 ML fiyatı 85.79 TL olarak belirlenmiştir..

Dişinol Çözelti Fiyat 2023

 • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Dişinol Çözelti fiyatı 85.79 TL olarak belirlenmiştir..

Dişinol Reçetesiz Fiyat 2023

 • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Dişinol Reçetesiz fiyatı 85.79 TL olarak belirlenmiştir..

Dişinol Nedir Ne İşe Yarar?

DİŞİNOL, etkin madde olarak karanfil esansı, fenol ve klorbutanol içerir. DİŞİNOL, 10 ml çözelti içeren kahverengi cam şişelerde piyasaya verilmiştir. DİŞİNOL, diş ağrılarını geçici olarak hafifletme amacıyla kullanılır.

Dişinol, ağız ve diş sağlığı için kullanılan bir ilaçtır. Diş eti iltihabı, diş ağrısı, aft, yara ve diğer ağız içi problemlerinde kullanılır. Dişinol, ağız içindeki enfeksiyonları önlemeye ve tedavi etmeye yardımcı olur.

Ancak, dişinol kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Ayrıca, dişinol kullanımı sırasında oluşabilecek yan etkileri de göz önünde bulundurmalısınız.

Dişinol Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi, DİŞİNOL’ün içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.

Yan etkiler:

 • Geçici cilt tahrişi
 • Cilt iltihabı (deride döküntü, kaşıntı, pullanma)
 • Dudaklarda şişme
 • Ağız içinde şişme ve soyulma
 • Ayrıca karanfil yağına karşı duyarlı olabilirsiniz.
 • DİŞİNOL, konsantre solüsyonunun diş kavitesi dışına uygulanması diş etinde tahrişe neden
  olabilir.

Yukarıda belirtilen yan etkilerin herhangi biri görüldüğünde, ilacın kullanımı durdurulmalı ve bir doktora danışılmalıdır. Ayrıca, Dişinol ilacının kullanımı öncesinde doktor veya eczacı ile görüşmek de önemlidir.

Dişinol Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Dişinol fiyatları 2023 yılında 85.79 TL – 95.00 TL arasında değişmektedir.

Dişinol Eczane Fiyatı Ne Kadar?

Dişinol eczane fiyatı 2023 yılında 85.79 TL olarak belirtilmiştir.

Dişinol ne yağı?

DİŞİNOL’ün içerisinde bulunan Karanfil Esansı, karanfilin distilasyonuyla elde edilen bir yağdır. Karanfil yağı kendisine has hoş kokusuyla ağız kokularının giderilmesinde ve tatlandırıcı olarak kullanılır.

Dişinol kullanmak zararlı mı?

DİŞİNOL, konsantre solüsyonunun diş kavitesi dışına uygulanması sonucu diş etinde iritasyona neden olabilir. Deri ya da yumuşak doku ile teması, geçici iritasyona, kontakt dermatite, dudaklarda enflamasyona ve ağızda enflamasyona ya da ülsere neden olabilir.

Dişinol nasıl kullanılır?

Diş ağrılarını gidermek için, kürdana sarılan küçük bir pamuk DİŞİNOL ile ıslatıldıktan sonra ağrıyan diş kovuğuna konulur. Uygulama yolu ve metodu: Lokal olarak uygulanır.

4.6/5 - (18 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

2 Comments

 • üretimi durduruldu denilmesine rağmen, az önce eczaneden satın aldığım içerisinde %96’lık etanol ile birlikte klorbutanol,fenol ve karanfil esansı bulunduran 10ml’lik sıvı.

 • eger iltihap yoksa, acik bir curuk ise yani hava alan bir curuk ise, en iyi “idare edici” cozumdur.. zararli evet ama, o anda zarar dusunulemiyor

Leave a Comment

Kopyalamak yasak