İlaç Fiyatları

Duphaston Fiyatları

duphaston fiyatlari 1284
Written by Fiyatlisto

Duphaston fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Duphaston fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Duphaston 10 Mg fiyatı, Duphaston  Eczane fiyatları, Duphaston Reçetesiz  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Duphaston nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Duphaston Fiyatları 2023

Duphaston fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Duphaston fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Duphaston fiyatları 169.86 TL – 179.00 TL arasındadır.

Duphaston 10 Mg Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Duphaston 10 Mg fiyatı 169.86 TL olarak belirlenmiştir..

Duphaston Eczane Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Duphaston Eczane fiyatı 169.86 TL olarak belirlenmiştir..

Duphaston Reçetesiz Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Duphaston Reçetesiz fiyatı 169.86 TL olarak belirlenmiştir..

Duphaston Nedir Ne İşe Yarar?

Duphaston, progesteron hormonu içeren bir ilaçtır. Bu hormon, kadınların doğal olarak ürettiği bir hormondur ve gebelik sırasında önemli bir rol oynar. Duphaston, adet döngüsünü düzenlemek, endometriozis gibi bazı kadın sağlık sorunlarını tedavi etmek ve düşük riskini azaltmak için kullanılır. Ayrıca, bazı kadınların doğurganlık tedavisi sırasında da kullanılır. Duphaston, doktorunuzun önerdiği şekilde kullanılmalıdır ve yan etkileri olabilir, bu nedenle doktorunuzla konuşmadan önce kullanmayın.

Duphaston Yan Etkileri Nelerdir?

Duphaston, progesteron hormonunu taklit eden bir ilaçtır ve özellikle adet döngüsü bozuklukları, endometriozis, düşük riski gibi durumlarda kullanılır. Ancak, her ilaç gibi Duphaston’un da yan etkileri olabilir.

En sık görülen yan etkileri arasında baş ağrısı, mide bulantısı, karın ağrısı, meme hassasiyeti, ciltte döküntü, kaşıntı ve alerjik reaksiyonlar yer alır. Ayrıca, bazı kadınlarda adet kanamasında değişiklikler, vajinal akıntı, kilo değişiklikleri, depresyon, sinirlilik, uyku bozuklukları gibi yan etkiler de görülebilir.

Duphaston kullanırken, doktorunuzun önerdiği dozajı ve kullanım süresini takip etmek önemlidir. Ayrıca, herhangi bir yan etki görürseniz hemen doktorunuza danışmalısınız.

[openquestionmicro]

Duphaston Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Duphaston fiyatları 2023 yılında 169.86 TL – 179.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Duphaston Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Duphaston eczane fiyatı 2023 yılında 169.86 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

4.9/5 - (13 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak