İlaç Fiyatları

Fenistil Jel Fiyatları

fenistil jel fiyatlari 2093
Written by Fiyatlisto

Fenistil Jel fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Fenistil Jel fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Fenistil Jel 0.1 mg fiyatı, Fenistil Jel  30 gr fiyatları, Fenistil Jel Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Fenistil Jel nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Fenistil Jel Fiyatları 2024

Fenistil Jel fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Fenistil Jel fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Fenistil Jel fiyatları 55.52 TL – 65.00 TL arasındadır.

Fenistil Jel 0.1 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Fenistil Jel 0.1 mg fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Fenistil Jel 30 gr Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Fenistil Jel 30 gr fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Fenistil Jel Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Fenistil Jel Eczane fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Fenistil Jel Nedir Ne İşe Yarar?

Fenistil Jel, ciltteki kaşıntı, kızarıklık ve alerjik reaksiyonların tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Antihistaminik etkisi sayesinde kaşıntıyı azaltır ve cildin rahatlamasına yardımcı olur. Ayrıca güneş yanığı, böcek ısırıkları ve hafif yanıkların tedavisinde de kullanılabilir. Ancak, ilacın kullanımı öncesinde doktorunuza danışmanız önerilir.

Fenistil Jel Yan Etkileri Nelerdir?

Fenistil Jel’in yaygın yan etkileri arasında ciltte kaşıntı, kızarıklık, yanma hissi, kuruluk, döküntü, kabarcıklar ve deride soyulma yer alır. Nadir görülen yan etkiler arasında ise baş dönmesi, uykusuzluk, halsizlik, bulantı, kusma, ishal, ağız kuruluğu, gözlerde sulanma, görme bozukluğu, kalp çarpıntısı, nefes darlığı, alerjik reaksiyonlar ve anafilaksi gibi ciddi yan etkiler yer alabilir. Eğer bu yan etkilerden herhangi biri ortaya çıkarsa, derhal doktorunuza başvurmanız önerilir.

[openquestionmicro]

Fenistil Jel Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Fenistil Jel fiyatları 2024 yılında 55.52 TL – 65.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Fenistil Jel Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Fenistil Jel eczane fiyatı 2024 yılında 55.52 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

4.9/5 - (18 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak