İlaç Fiyatları

Fixdual Fiyatları

fixdual fiyatlari 2097
Written by Fiyatlisto

Fixdual fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Fixdual fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Fixdual 5 mg / 10 mg fiyatı, Fixdual  Reçeteli fiyatları, Fixdual Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Fixdual nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Fixdual Fiyatları 2024

Fixdual fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Fixdual fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Fixdual fiyatları 152.00 TL – 162.00 TL arasındadır.

Fixdual 5 mg / 10 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Fixdual 5 mg / 10 mg fiyatı 152.00 TL olarak belirlenmiştir..

Fixdual Reçeteli Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Fixdual Reçeteli fiyatı 152.00 TL olarak belirlenmiştir..

Fixdual Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Fixdual Eczane fiyatı 152.00 TL olarak belirlenmiştir..

Fixdual Nedir Ne İşe Yarar?

Fixdual ilaç, içerisinde bulunan iki etken madde olan escitalopram ve bupropion sayesinde depresyon, anksiyete bozukluğu ve sigara bırakma tedavisinde kullanılan bir antidepresan ilaçtır. Escitalopram, beyindeki serotonin seviyesini arttırarak depresyon ve anksiyete semptomlarını azaltırken, bupropion ise beyindeki dopamin ve norepinefrin seviyelerini arttırarak sigara bırakma tedavisinde etkilidir. Fixdual ilacı, doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Fixdual Yan Etkileri Nelerdir?

Fixdual ilacının yan etkileri şunlar olabilir:

– Baş dönmesi
– Yorgunluk
– Uyku hali
– Bulantı
– Kusma
– İshal
– Karın ağrısı
– İştah kaybı
– Ağız kuruluğu
– Terleme
– Cilt döküntüleri
– Kaşıntı
– İdrar yaparken zorlanma
– Cinsel işlev bozukluğu

Bu yan etkilerin bazıları hafif geçici etkiler olabilirken, bazıları daha ciddi olabilir ve tıbbi yardım gerektirebilir. Eğer Fixdual ilacını kullanırken herhangi bir yan etki hissederseniz, derhal doktorunuza başvurun.

[openquestionmicro]

Fixdual Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Fixdual fiyatları 2024 yılında 152.00 TL – 162.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Fixdual Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Fixdual eczane fiyatı 2024 yılında 152.00 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

4.9/5 - (19 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak