İlaç Fiyatları

Folidoce Fiyatları

folidoce fiyatlari 1665
Written by Fiyatlisto

Folidoce fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Folidoce fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Folidoce 400 mcg fiyatı, Folidoce  2 mcg fiyatları, Folidoce Folik Asit  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Folidoce nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Folidoce Fiyatları 2024

Folidoce fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Folidoce fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Folidoce fiyatları 133.67 TL – 143.00 TL arasındadır.

Folidoce 400 mcg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Folidoce 400 mcg fiyatı 133.67 TL olarak belirlenmiştir..

Folidoce 2 mcg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Folidoce 2 mcg fiyatı 133.67 TL olarak belirlenmiştir..

Folidoce Folik Asit Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Folidoce Folik Asit fiyatı 133.67 TL olarak belirlenmiştir..

Folidoce Nedir Ne İşe Yarar?

Folidoce, folik asit ve vitamin B12 içeren bir ilaçtır. Folik asit, vücutta hücrelerin üretiminde ve DNA sentezinde önemli bir rol oynar. Vitamin B12 ise sinir sistemi ve kırmızı kan hücrelerinin sağlıklı bir şekilde çalışması için gereklidir. Folidoce, özellikle hamilelikte ve anemi gibi durumlarda kullanılır. Ancak, ilacın kullanımı öncesinde mutlaka doktor tavsiyesi alınmalıdır.

Folidoce Yan Etkileri Nelerdir?

Folidoce ilacı, folik asit eksikliği olan kişilerde kullanılan bir ilaçtır. Bu ilacın yan etkileri arasında baş ağrısı, mide bulantısı, kusma, ishal, kabızlık, cilt döküntüleri, kaşıntı, alerjik reaksiyonlar, uykusuzluk, sinirlilik, huzursuzluk, titreme, kas ağrıları ve yorgunluk gibi belirtiler yer alabilir. Ancak, bu yan etkiler genellikle hafif düzeydedir ve tedavinin devam etmesi durumunda azalabilir veya tamamen ortadan kalkabilir. Folidoce ilacını kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

[openquestionmicro]

Folidoce Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Folidoce fiyatları 2024 yılında 133.67 TL – 143.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Folidoce Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Folidoce eczane fiyatı 2024 yılında 133.67 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (13 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak