İlaç Fiyatları

Gaviscon Double Action Fiyatları

gaviscon double action fiyatlari 1901
Written by Fiyatlisto

Gaviscon Double Action fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Gaviscon Double Action fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Gaviscon Double Action Şurup fiyatı, Gaviscon Double Action  Tablet fiyatları, Gaviscon Double Action Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Gaviscon Double Action nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Gaviscon Double Action Fiyatları 2024

Gaviscon Double Action fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Gaviscon Double Action fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Gaviscon Double Action fiyatları 55.52 TL – 140.21 TL arasındadır.

Gaviscon Double Action Şurup Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Gaviscon Double Action Şurup fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Gaviscon Double Action Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Gaviscon Double Action Tablet fiyatı 140.21 TL olarak belirlenmiştir..

Gaviscon Double Action Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Gaviscon Double Action Eczane fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Gaviscon Double Action Nedir Ne İşe Yarar?

Gaviscon Double Action, mide yanması, asit reflüsü ve hazımsızlık gibi sindirim sorunlarını tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde bulunan antasit ve aljinat maddeleri sayesinde mide asidini nötralize eder ve mide içeriğinin yemek borusuna geri kaçmasını önler. Bu sayede sindirim sistemi rahatlatılır ve rahatsızlık hissi azaltılır. Gaviscon Double Action, tablet, şurup ve çiğneme tableti formunda kullanılabilir. Ancak, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilir.

Gaviscon Double Action Yan Etkileri Nelerdir?

Gaviscon Double Action, mide ekşimesi, hazımsızlık ve gastroözofageal reflü gibi sindirim sorunlarını tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde bulunan antasitler ve aljinatlar sayesinde mide asidini nötralize ederek, mide içeriğinin yemek borusuna geri kaçmasını önler.

Ancak, her ilaç gibi Gaviscon Double Action’ın da yan etkileri olabilir. Bu yan etkiler genellikle hafif ve geçicidir. En sık görülen yan etkiler arasında mide bulantısı, kusma, ishal, kabızlık, baş ağrısı, dudaklarda uyuşma ve karın ağrısı yer alır.

Nadir durumlarda, alerjik reaksiyonlar, cilt döküntüleri, nefes darlığı, yüzde şişme ve boğazda sıkışma gibi ciddi yan etkiler de görülebilir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmanız gerekmektedir.

Gaviscon Double Action kullanmadan önce, doktorunuzla veya eczacınızla konuşarak, ilacın size uygun olup olmadığını ve olası yan etkileri hakkında bilgi almanız önemlidir.

[openquestionmicro]

Gaviscon Double Action Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Gaviscon Double Action fiyatları 2024 yılında 55.52 TL – 140.21 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Gaviscon Double Action Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Gaviscon Double Action eczane fiyatı 2024 yılında 55.52 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (16 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak