İlaç Fiyatları

Genta Fiyatları

genta fiyatlari 3622
Written by Fiyatlisto

Genta fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Genta fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Genta %0.3 Göz/Kulak Damlası Çözelti fiyatı, Genta  120 MG/2 ML Enjeksiyonluk Çözelti fiyatları, Genta 40 MG/ ML Enjeksiyonluk Çözelti  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Genta nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Genta Fiyatları 2024

Genta fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Genta fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Genta fiyatları 14.96 TL-55.52 TL arasındadır.

Genta %0.3 Göz/Kulak Damlası Çözelti Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Genta %0.3 Göz/Kulak Damlası Çözelti fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Genta 120 MG/2 ML Enjeksiyonluk Çözelti Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Genta 120 MG/2 ML Enjeksiyonluk Çözelti fiyatı 32.40 TL olarak belirlenmiştir..

Genta 40 MG/ ML Enjeksiyonluk Çözelti Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Genta 40 MG/ ML Enjeksiyonluk Çözelti fiyatı 14.96 TL olarak belirlenmiştir..

Genta Nedir Ne İşe Yarar?

GENTA, aminoglikozit antibiyotikler grubundan olan Gentamisin adlı etkin maddeyi içermektedir. GENTA, bazı organizmaların neden olduğu göz ve kulak enfeksiyonlarının tedavisinde ve göz ya da kulak travmasında enfeksiyon oluşumunu önlemek amacıyla kullanılır.

Genta Yan Etkileri Nelerdir?

Nadir olarak şiddetli aşırı duyarlılık reaksiyonları ve bronşları daraltıcı etkisi olabilir. GENTA metil paraben ve propil paraben içerir. Nadir olarak alerjik reaksiyonlara (muhtemelen gecikmiş) ve bronşlarda olağanüstü daralmaya neden olabilir.

[openquestionmicro]

Genta Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Genta fiyatları 2024 yılında 14.96 TL-55.52 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Genta Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Genta eczane fiyatı 2024 yılında 55.52 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak