İlaç Fiyatları

Gyno Lomexin Fiyatları

gyno lomexin fiyatlari 3626
Written by Fiyatlisto

Gyno Lomexin fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Gyno Lomexin fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Gyno Lomexin 500 Mg 1 Tablet fiyatı, Gyno Lomexin  % 2 30 Gr Krem fiyatları, Gyno Lomexin 600 Mg 2 Ovül  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Gyno Lomexin nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Gyno Lomexin Fiyatları 2024

Gyno Lomexin fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Gyno Lomexin fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Gyno Lomexin fiyatları 43.95 TL-83.50 TL arasındadır.

Gyno Lomexin 500 Mg 1 Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Gyno Lomexin 500 Mg 1 Tablet fiyatı 43.95 TL olarak belirlenmiştir..

Gyno Lomexin % 2 30 Gr Krem Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Gyno Lomexin % 2 30 Gr Krem fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Gyno Lomexin 600 Mg 2 Ovül Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Gyno Lomexin 600 Mg 2 Ovül fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Gyno Lomexin Nedir Ne İşe Yarar?

Vajinal enfeksiyon için en yaygın kullanılan ilaçlar arasında Gyno Lomexin yer almaktadır. Bu ilaç sayesinde vajinanın Gyno lomexin fitil vajinanın dış kısmında yanma, kızarıklık, kaşınma, genital pamukçuk, vajina iltihabı durumlarında kullanılan etkili ilaçtır.

Gyno Lomexin Yan Etkileri Nelerdir?

Tüm ilaçlar gibi, GYNO-LOMEXIN’in içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir. Uygulama bölgesinde hafif ve geçici kızarıklık ya da genellikle hızlıca kaybolan yanma hissi görülebilir. Uzun süre GYNO-LOMEXIN kullanırsanız, buna karşı alerji geliştirebilirsiniz.

[openquestionmicro]

Gyno Lomexin Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Gyno Lomexin fiyatları 2024 yılında 43.95 TL-83.50 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Gyno Lomexin Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Gyno Lomexin eczane fiyatı 2024 yılında 43.95 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak