İlaç Fiyatları

Gynoferon Fiyatları

gynoferon fiyatlari 2105
Written by Fiyatlisto

Gynoferon fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Gynoferon fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Gynoferon Depo 80 fiyatı, Gynoferon  0.35 mg fiyatları, Gynoferon Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Gynoferon nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Gynoferon Fiyatları 2024

Gynoferon fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Gynoferon fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Gynoferon fiyatları 55.52 TL – 65.00 TL arasındadır.

Gynoferon Depo 80 Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Gynoferon Depo 80 fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Gynoferon 0.35 mg Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Gynoferon 0.35 mg fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Gynoferon Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Gynoferon Eczane fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir..

Gynoferon Nedir Ne İşe Yarar?

Gynoferon, demir eksikliği anemisi tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde demir ve folik asit bulunur. Demir, vücutta kırmızı kan hücrelerinin üretimi için gereklidir. Folik asit ise hücrelerin büyümesi ve çoğalması için önemlidir. Gynoferon, adet dönemi sırasında aşırı kan kaybı yaşayan kadınlar, hamilelik dönemindeki kadınlar ve demir eksikliği anemisi olan kişiler tarafından kullanılır.

Gynoferon Yan Etkileri Nelerdir?

Kızarıklık, kurdeşen (ürtiker), nefes almada zorluk, fenalık hissi, yanma hissinin eşlik ettiği geçici cilt döküntüsü de dahil olmak üzere alerjik reaksiyonlar.

[openquestionmicro]

Gynoferon Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Gynoferon fiyatları 2024 yılında 55.52 TL – 65.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Gynoferon Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Gynoferon eczane fiyatı 2024 yılında 55.52 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak