Tatil Fiyatları

Hac Fiyatları

hac fiyatlari 3099
Written by Fiyatlisto

Hac Fiyatları 2024 yılında son günlerde Tatil için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Hac fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Hac fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hac fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Hac Fiyatları 2024

Hac her müslümanın gitmek ve yapmak istediği ibadetlerden bir tanesidir. Bu ibadet şekli biraz pahalı olup durumu olan kişiler gidebilmektedir.

  • Hac genel olarak diyanete yazılarak ve kura ile seçilerek kişilere gitme hakkı şeklinde çıkmaktadır. Genel fiyatları Suudi Arabistan Sar’ı ile olup 26,000 Sar ile 22,000 Sar arasındadır.

Diyanet 2 Kişilik Odalı Hac Fiyatları

  • Hac Diyanet 2 kişilik odalı seçenek 26,000 Sar olup yaklaşık 132.391,15 Türk Lirasıdır.

Diyanet 3 Kişilik Odalı Hac Fiyatları

  • Hac Diyanet 3 Kişilik odalı ise 24,000 Sar olup yaklaşık 122.207,21 Türk Lirasıdır.

Diyanet 4 Kişilik Odalı Hac Fiyatları

  • Son olarak Hac Diyanet 4 Kişilik Odalı 22,000 Sar olup yaklaşık 112.023,28 Türk Lirasıdır.

Hac Fiyatları Güncel mi?

Hac Fiyatları sizler için araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Hac Fiyatları  ile ilgili bir karar almadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir fiyatı reelde daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Hac Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Hac genel olarak diyanete yazılarak ve kura ile seçilerek kişilere gitme hakkı şeklinde çıkmaktadır. Genel fiyatları Suudi Arabistan Sar’ı ile olup 26,000 Sar ile 22,000 Sar arasındadır.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Hac Diyanet 2 Kişilik Odalı Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Hac Diyanet 2 kişilik odalı seçenek 26,000 Sar olup yaklaşık 132.391,15 Türk Lirasıdır. [endfaqmicro]

5/5 - (24 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak