İlaç Fiyatları

Hirudoid Forte Jel Fiyatları

hirudoid forte jel fiyatlari 2114
Written by Fiyatlisto

Hirudoid Forte Jel fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Hirudoid Forte Jel fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Hirudoid Forte Jel Krem fiyatı, Hirudoid Forte Jel  40 gr fiyatları, Hirudoid Forte Jel Eczane  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Hirudoid Forte Jel nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Hirudoid Forte Jel Fiyatları 2024

Hirudoid Forte Jel fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Hirudoid Forte Jel fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Hirudoid Forte Jel fiyatları 83.50 TL – 93.00 TL arasındadır.

Hirudoid Forte Jel Krem Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Hirudoid Forte Jel Krem fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Hirudoid Forte Jel 40 gr Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Hirudoid Forte Jel 40 gr fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Hirudoid Forte Jel Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Hirudoid Forte Jel Eczane fiyatı 83.50 TL olarak belirlenmiştir..

Hirudoid Forte Jel Nedir Ne İşe Yarar?

Hirudoid Forte jel, ciltteki morlukların, şişliklerin ve ağrıların tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. İçeriğinde bulunan heparinoid maddesi sayesinde kan dolaşımını düzenleyerek ciltteki kan toplamalarını azaltır ve iltihaplanmayı önler. Ayrıca ciltteki yaraların iyileşmesine de yardımcı olur. Ancak, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önerilir.

Hirudoid Forte Jel Yan Etkileri Nelerdir?

Hirudoid Forte Jel’in yaygın yan etkileri arasında ciltte kızarıklık, kaşıntı, yanma hissi, kurdeşen, deri döküntüleri ve ciltte hassasiyet yer alabilir. Nadir durumlarda, alerjik reaksiyonlar, deri ülserleri, şişlikler ve ciltte renk değişiklikleri gibi daha ciddi yan etkiler de görülebilir. Eğer bu yan etkilerden herhangi biri ortaya çıkarsa, ilacı kullanmayı bırakmak ve doktorunuza danışmak önemlidir.

[openquestionmicro]

Hirudoid Forte Jel Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Hirudoid Forte Jel fiyatları 2024 yılında 83.50 TL – 93.00 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Hirudoid Forte Jel Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Hirudoid Forte Jel eczane fiyatı 2024 yılında 83.50 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

4.9/5 - (18 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak