Tatil Fiyatları

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

ibb arnavutkoy sosyal tesisleri menu fiyatlari 3103
Written by Fiyatlisto

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024 yılında son günlerde Tatil için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024

Arnavutköy ileçsinde yer alan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan tesisleriden bir tanesi de İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleridir. Bu tesis içerisinde birbirinden lezzetli yemekleri yiyebilir, kahvaltı keyfi yapabilirsiniz.

  • İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü fiyatları ile bu şubede de insanları mest etmektedir. Çay 4 TL, su 2 TL ve maden suyu ise 6 TL’den satılmaktadır.

Serpme Kahvaltı için İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • İBB Arnavutköy Sosyla Tesisleri Menü Serpme Kahvaltı seçeneği de barındırmaktadır. Serpme Kahvaltı kişi başı 110 TL’den satılmaktadır.

Köfte için İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Köfteler seçeneği ile köfte severlere hizmet vermektedir. Izgaralar kategorisinde bulunan Köft Izgara 68 TL iken Kaşarlı Köfte Izgara 75 TL’dir.

Bonfile için İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Bonfile seçeneği ile et severlere hizmet vermektedir. Izgaralar ve kavurmalar başlığı altında bulunan bu ürünlerin fiyatı ise şu şekildedir. Bonfile 140 TL, Kaşarlı Bonfile 145 TL, Beğendili Julyen Bonfile 145 TL’dir.

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları Güncel mi?

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları sizler için araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları  ile ilgili bir karar almadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir fiyatı reelde daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü fiyatları ile bu şubede de insanları mest etmektedir. Çay 4 TL, su 2 TL ve maden suyu ise 6 TL’den satılmaktadır.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

İBB Arnavutköy Sosyal Tesisleri Menü Serpme Kahvaltı için Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] İBB Arnavutköy Sosyla Tesisleri Menü Serpme Kahvaltı seçeneği de barındırmaktadır. Serpme Kahvaltı kişi başı 110 TL’den satılmaktadır. [endfaqmicro]

5/5 - (23 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak