Tatil Fiyatları

İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

ibb avcilar sosyal tesisleri menu fiyatlari 3105
Written by Fiyatlisto

İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024 yılında son günlerde Tatil için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin bünyesinde yer alan tesislerden bir tanesi de Avcılar’da bulunmaktadır. Uygun fiyata lezzetli yemekler yemek isteyen kişilerin uğrak noktası haline gelen bu mekanda her türlü yemek ve kahvaltı çeşitlerinin bulabilirsiniz.

  • İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü fiyatları ile dudak uçuklatacak rakamlara sahiptir. Bu tesiste çay 4 TL ike su 2 TL’dir.

Omletler için İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Omletler seçeneğini kahvaltı başlığı altında sıralamaktadır. Omlet fiyatları ise şu şekildedir. Omlet 20 TL, Kaşarlı Omlet 25 TL, Karışık Omlet 30 TL’dir.

Çorbalar için İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • Günün her saatinde tüketilebilen çorbalar İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Çorbalar kategorisi altında yer almaktadır. Günün Çorbası 22 TL iken Balık Çorbası 30 TL’dir.

Balıklar için İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Balıklar kategorisinde de zengin çeşite sahiptir. Bu tesise gelip balık yemek isteyenler için ise en uygun Megit Tava 105 TL iken en pahalısı Levrek Izgara 550 650 Gr 290 TL’dir.

İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları Güncel mi?

İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları sizler için araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları  ile ilgili bir karar almadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir fiyatı reelde daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü fiyatları ile dudak uçuklatacak rakamlara sahiptir. Bu tesiste çay 4 TL ike su 2 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Omletler için Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] İBB Avcılar Sosyal Tesisleri Menü Omletler seçeneğini kahvaltı başlığı altında sıralamaktadır. Omlet fiyatları ise şu şekildedir. Omlet 20 TL, Kaşarlı Omlet 25 TL, Karışık Omlet 30 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (25 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak