Tatil Fiyatları

İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

ibb camlica sosyal tesisleri menu fiyatlari 3109
Written by Fiyatlisto

İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024 yılında son günlerde Tatil için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024

İstanbul’un en güzel yerlerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki Çamlıca tepesidir. Buranın tarihi ve doğal güzellikleri görülmeye değerdir.

  • İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü ‘leri ile herkesi şaşırtacak derecede uygun fiyatlıdır. Genel olarak fiyata bakıldığı zaman çay 4 TL su ise 2 TL’dir.

Kahvaltı için İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Kahvaltı kategorisinde oldukça çeşitlidir. İstanbul’un en güzel yerlerinden olan çamlıcada kahvaltı etmek en uygun bu tesislerde olmaktadır. Genel olarak fiyatlar şu şekildedir. Kahvaltı Tabağı 70 TL iken Serpme Kahvaltı 110 TL’ye müşterilere sunulmaktadır.

Çorbalar için İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • Çorba günün her saatinde tüketilebilecek yemeklerden bir tanesidir. İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Çorbalar bakımından da oldukça çeşitlidir. Fiyat ortalamaları şu şekildedir. Günün Çorbası 22 TL iken Balık Çorbası 30 TL’dir.

Zeytinyağlılar için İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • Genellikle bir çok kişinin tercih ettiği yemeklerden bir tanesi de zeytinyağlılardır. İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Zeytinyağlılar açısında oldukça zengindir. Biber dolma, soslu patlıcan, enginar, taze fasulye ve yaprak sarma 25 TL ‘den satılırken zeytinyağlı tabağı ise 30 TL’den satılmaktadır.

İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları Güncel mi?

İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları sizler için araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları  ile ilgili bir karar almadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir fiyatı reelde daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü ‘leri ile herkesi şaşırtacak derecede uygun fiyatlıdır. Genel olarak fiyata bakıldığı zaman çay 4 TL su ise 2 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Kahvaltı için Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] İBB Çamlıca Sosyal Tesisleri Menü Kahvaltı kategorisinde oldukça çeşitlidir. İstanbul’un en güzel yerlerinden olan çamlıcada kahvaltı etmek en uygun bu tesislerde olmaktadır. Genel olarak fiyatlar şu şekildedir. Kahvaltı Tabağı 70 TL iken Serpme Kahvaltı 110 TL’ye müşterilere sunulmaktadır. [endfaqmicro]

5/5 - (25 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak