Tatil Fiyatları

İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

ibb cihangir sosyal tesisleri menu fiyatlari 3107
Written by Fiyatlisto

İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024 yılında son günlerde Tatil için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024

İstanbul iline bağlı olan semtlerden bir tanesi de Cihangir’dir. Bu güel semti gezerken yemek yeme ihtiyacını giderecek bir çok mekan da bulunmaktadır. Bu mekanlar genel zamlardan etkilenerek fiyatı biraz fazla üstlere çekmişlerdir.

  • Bu aşamada ve bu pahalılıkta imdada yetişen yerlerden bir tanesi de İBB Cihangir Sosyal Tesisleri menü ‘leri olmaktadır. Bu menüler oldukça uygun olup Kahvaltı Tabağı 70 TL Su 2 TL’dir.

Çift Kişilik Kahvaltı için İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Çift Kişilik Kahvaltı imkanı da sunmakıtadır. Şahsi oalrak 70 TL’ye satılan tek kişilik Kahvaltı Tabağı çift kişi için 140 TL olurken Serpme Kahvaltı ise kişi başı 110 TL’den çifti 220 TL’dir.

Günün Çorbası için İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • İBB Cihangi Sosyal Tesisleri Menü Günün Çorbası seçeneği ile her öğün çorba severlere hizmet vermektedir. Günün çorbası ise 22 TL’den satılmakadır.

Pizzalar için İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Pizzalar için bir kategori açmamıştır. Bu menüde pizza, kumpir, hamburger gibi fastfood ürünler yer almamaktadır.

İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları Güncel mi?

İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları sizler için araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları  ile ilgili bir karar almadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir fiyatı reelde daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Bu aşamada ve bu pahalılıkta imdada yetişen yerlerden bir tanesi de İBB Cihangir Sosyal Tesisleri menü ‘leri olmaktadır. Bu menüler oldukça uygun olup Kahvaltı Tabağı 70 TL Su 2 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Çift Kişilik Kahvaltı için Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] İBB Cihangir Sosyal Tesisleri Menü Çift Kişilik Kahvaltı imkanı da sunmakıtadır. Şahsi oalrak 70 TL’ye satılan tek kişilik Kahvaltı Tabağı çift kişi için 140 TL olurken Serpme Kahvaltı ise kişi başı 110 TL’den çifti 220 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (24 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak