Tatil Fiyatları

İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

ibb safa tepesi sosyal tesisleri menu fiyatlari 3113
Written by Fiyatlisto

İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024 yılında son günlerde Tatil için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Safa Tepesi Sosyal Tesisleri bu ilde yaşayanların özellikle hafta sonunda vakit geçirmekten keyif aldığı tesislerden bir tanesidir.

  • Sosyal tesisler arasında yer alan İBB Safa Tepesi Sosyla Tesisleri bir çok tesisten sadece bir tanesidir. Burada kahvaltı veya akşam yemeklerinizi yiyebilir, ailenizle hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ortalama fiyatları ise şu şekildedir. Örneğin çay 4 TL iken Serpme kahvaltısı 110 TL’dir.

Mıhlama için İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • Kahvaltı yapmak iseyenlerin ilk tercihi İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Mıhlama ‘dan yana olmaktadır. Özellikle karadenize ait kahvaltılık bir çeşit olan mıhlamanın bu tesisteki fiyatı ise 32 TL’dir.

Zeytinyağlılar için İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Zeytinyağlılar konusunda oldukça iyidir. Yemek yerken tercihini zeytinyağlılardan yana kullanmak isteyen biri için Biber dolma, soslu patlıcan, enginar, taze fasulye ve yaprak sarma 25 TL iken zeytinyağlı tabağı ise 30 TL’dir.

Izgaralar için İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları

  • İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Izgaralar seçeneğini tercih edenler ise fiyatlar şu şekildedir. En uygun piliç ızgara 60 TL iken en pahalısı kaşarlı bonfile ve beğendili julyen bonfile 145 TL’dir.

İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları Güncel mi?

İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları sizler için araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları  ile ilgili bir karar almadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir fiyatı reelde daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Sosyal tesisler arasında yer alan İBB Safa Tepesi Sosyla Tesisleri bir çok tesisten sadece bir tanesidir. Burada kahvaltı veya akşam yemeklerinizi yiyebilir, ailenizle hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ortalama fiyatları ise şu şekildedir. Örneğin çay 4 TL iken Serpme kahvaltısı 110 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Menü Mıhlama için Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Kahvaltı yapmak iseyenlerin ilk tercihi İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri Mıhlama ‘dan yana olmaktadır. Özellikle karadenize ait kahvaltılık bir çeşit olan mıhlamanın bu tesisteki fiyatı ise 32 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (23 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak