Iğdır İngilizce Kursu Fiyatları

Iğdır İngilizce Kursu Fiyatları arayışındaysanız Fiyatlist.com olarak sizlere Iğdır İngilizce Kursları listelemesi hazırladık. Iğdır ilimiz tarihi ve kültürel alanlarda olduğu kadar eğitim alanında da adını duyuran şehirlerimiz arasında yer alıyor. Özellikle yabancı dil kursları ile öne çıkan Iğdır içerisinde size uygun bir ingilizce kursu bulmanız mümkün.

İçeriğimizde Iğdır ingilizce Kursu Fiyatları listesini paylaştıktan sonra Iğdır içerisinde yer alan yabancı dil kurslarının da iletişim bilgileri ile birlikte tablolarını paylaşacağız. Sonrasında ise neden ingilizce öğrenmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz.

Iğdır İngilizce Kursu Fiyatları 2023

Iğdır ingilizce Kursu Fiyatları 2023 yılında eğitim veren kuruma göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak eğitim veren kurumun kalitesi, eğitmen kalitesi, lokasyon, kullanılan kitaplar gibi etkenler fiyatları etkilemektedir. Ancak genel olarak Iğdır İngilizce Kursu Fiyatları aşağıdaki tablodaki gibidir:

A1 Elementary Kuru Fiyatı2000 TL – 4000 TL arasında değişmektedir.
A2 Pre Intermediate Kuru Fiyatı2000 TL – 4000 TL arasında değişmektedir.
B1-Intermediate Kuru Fiyatı2000 TL – 4000 TL arasında değişmektedir.
B2-Upper- Intermediate Kuru Fiyatı2000 TL – 4000 TL arasında değişmektedir.
C1-Advanced Kuru Fiyatı2000 TL – 4000 TL arasında değişmektedir.
C2-Proficiency Kuru Fiyatı2000 TL – 4000 TL arasında değişmektedir.
6 Kur Toplam Fiyatı12000 TL – 24000 TL arasında değişmektedir.

Iğdır İngilizce Kursları

iliilcesikurumadikurumadresitelefonprogramlar
IĞDIRMERKEZÖZEL IĞDIR AMERİKANCA KÜLTÜR YABANCI DİL KURSUBAĞLAR MAH. 52 NCİ SK. NO: 14A MERKEZ / IĞDIR47622680009-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
IĞDIRMERKEZÖZEL MR. SARITAŞ YABANCI DİL KURSUBAĞLAR MAH. GÜZİDE CAD. NO: 6A MERKEZ / IĞDIR47622747079-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
IĞDIRMERKEZÖZEL ÖĞRETMENİM YABANCI DİL KURSUSÖĞÜTLÜ MAH. HAL SK. NO: 14A MERKEZ / IĞDIR54594127279-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,

Iğdır En İyi İngilizce Kursu Hangisidir ?

Bir üst başlığımızda Iğdır içerisinde yer alan ingilizce kurslarını listelemiştik. Bu kursların hepsi birbirinden farklılık göstermektedir. Bazı ingilizce kurslarının eğitmenleri kaliteliyken, bazı ingilizce kurslarının fiyatları uygundur. Bazılarında ise kolay ulaşım ücretsiz kitap gibi avantajlar bulunmaktadır. Iğdır en iyi ingilizce kursu aslında sizin ihtiyaçlarınızla orantılı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle kurslarla görüşüp kendinize en uygun ingilizce kursunu tercih etmelisiniz.

İngilizce Kursları Kaç Kur’dan Oluşuyor?

İngilizce kursları eğitiminde (6) kur vardır.

  • A1-Temel Düzey
  • A2-Orta Altı Düzey
  • B1-Orta Düzey
  • B2-Orta Üstü Düzey
  • C1-İleri Düzey
  • C2-Yeterlilik Düzeyi

Iğdır  İngilizce Kursları Ne Kadar Sürüyor?

İngilizce Dil Kursları tarafından verilen eğitimlerde, 1 kur (100) ders saatidir. Genelde Haftada iki günlük programlar (3) ay, Haftada üç günlük programlar (2) ay, Haftada beş günlük programlar (1) ay devam etmektedir. İngilizce Kursu Eğitim Kitabı olarak Oxford Headway 5th EDİTİON kitabı kullanılmaktadır.

Iğdır  İngilizce Kursu İle İngilizce Öğrenilir mi?

Günümüzde İngilizce, dünya çapında en yaygın olarak kullanılan dillerden biridir. İş dünyasından, eğitime, turizmden, kültür ve sanata kadar birçok alanda İngilizce kullanımı hızla artmaktadır. Bu nedenle, birçok insan İngilizce öğrenmek için İngilizce kurslarına katılmayı tercih etmektedir. Peki, Iğdır İngilizce kursları gerçekten İngilizce öğrenmek için yeterli midir?

Iğdır İngilizce kursları, dil öğrenmek isteyenlere belirli bir eğitim programı çerçevesinde İngilizce öğretmeyi amaçlar. Bu kurslarda genellikle okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri gibi dilin temel unsurları öğretilir. Bunun yanı sıra, gramer, kelime dağarcığı ve telaffuz gibi dilin diğer önemli unsurları da ele alınır.

Iğdır İngilizce kursları, profesyonel ve deneyimli öğretmenler tarafından verilir. Bu öğretmenler, öğrencilerin seviyelerine ve ihtiyaçlarına uygun bir eğitim programı hazırlayarak onların dil öğrenme süreçlerinde yol gösterirler. Ayrıca, Iğdır İngilizce kursu genellikle küçük sınıflar halinde yapılandırılır ve öğrencilerin birbirleriyle etkileşim halinde olmasını sağlar. Bu sayede, öğrenciler dil pratiği yaparak daha hızlı ve etkili bir şekilde İngilizce öğrenebilirler.

[openquestionmicro]

Iğdır  İngilizce Kurslarında 1 Kur Kaç TL?

[closequestionmicro] Genel olarak İngilizce başlangıç seviyesi 1 Kur fiyatı 2000 TL’den başlamaktadır. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Iğdır İngilizce Dil Kurslarında 6 Kur Fiyatları Kaç TL’dir?

[closequestionmicro] Iğdır İngilizce Dil Kursları’nda 6 kur fiyatları toplamda 12000 TL ile 24000 TL arasında değişmektedir.[endfaqmicro]

5/5 - (7 Değerlendirme

Yorum yapın

Kopyalamak yasak