İlaç Fiyatları

Levokast Fiyatları

levokast fiyatlari 3644
Written by Fiyatlisto

Levokast fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Levokast fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Levokast 5/10 Mg 30 Film Kaplı Tablet fiyatı, Levokast  Eczane fiyatları, Levokast Reçetesiz  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Levokast nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Levokast Fiyatları 2024

Levokast fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Levokast fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Levokast fiyatları 141.27 TL arasındadır.

Levokast 5/10 Mg 30 Film Kaplı Tablet Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Levokast 5/10 Mg 30 Film Kaplı Tablet fiyatı 141.27 TL olarak belirlenmiştir..

Levokast Eczane Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Levokast Eczane fiyatı 141.27 TL olarak belirlenmiştir..

Levokast Reçetesiz Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Levokast Reçetesiz fiyatı 141.27 TL olarak belirlenmiştir..

Levokast Nedir Ne İşe Yarar?

LEVOKAST 30 ve 90 tablet içeren blister ambalajlarda piyasaya sunulmaktadır.
LEVOKAST alerjik rinit (nezle) ve alerjik rinitle birlikte olan astım tedavisinde ve semptomlarının giderilmesinde kullanılır.

Levokast Yan Etkileri Nelerdir?

Karın ağrısı , nefes almada güçlük, kurdeşen, yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik ve benzeri bir durumda hekimi bilgilendirmekte büyük yarar bulunmaktadır. Küçük bir ihmal daha önemli sorunları beraberinde getirebilir..
Üst solunum yolu enfeksiyonu, bulantı, kusma, ağız kuruluğu, yorgunluk, sersemlik, uykululuk hali, karın ağrısı, ishal, isilik ve ateş yaygın görülen yan etkilerdir.

[openquestionmicro]

Levokast Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Levokast fiyatları 2024 yılında 141.27 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Levokast Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Levokast eczane fiyatı 2024 yılında 141.27 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak