Almanca Kursu Fiyatları

Mardin Almanca Kursu Fiyatları

mardin almanca kursu fiyatlari 295 1
Written by Fiyatlisto

Mardin Almanca Kursu Fiyatları arayışındaysanız Fiyatlist.com olarak sizlere Mardin Almanca Kursları listelemesi hazırladık. Mardin ilimiz tarihi ve kültürel alanlarda olduğu kadar eğitim alanında da adını duyuran şehirlerimiz arasında yer alıyor. Özellikle yabancı dil kursları ile öne çıkan Mardin içerisinde size uygun bir almanca kursu bulmanız mümkün.

Almanca ise ülkemizde İngilizce’den sonra en çok tercih edilen diller arasında yer alıyor. Gerek Almanya aile birleşimi, gerek Almanya’da Türk sayısının fazla olması, gerekse imkan ve olanaklar nedeniyle vatandaşlarımız almanca öğrenmek için Mardin Almanca Kursu fiyat araştırması yapıyor. Diğer yandan almanca dünyada en çok konuşulan diller arasındadır.

İçeriğimizde Mardin Almanca Kursu Fiyatları listesini paylaştıktan sonra Mardin içerisinde yer alan yabancı dil kurslarının da iletişim bilgileri ile birlikte tablolarını paylaşacağız. Sonrasında ise neden Almanca öğrenmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz.

Mardin Almanca Kursu Fiyatları 2023

Mardin Almanca Kursu Fiyatları 2023 yılında eğitim veren kuruma göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak eğitim veren kurumun kalitesi, eğitmen kalitesi, lokasyon, kullanılan kitaplar gibi etkenler fiyatları etkilemektedir. Ancak genel olarak Mardin Almanca Kursu Fiyatları aşağıdaki tablodaki gibidir:

A1 Elementary Kuru Fiyatı 2500 TL – 5000 TL arasında değişmektedir.
A2 Pre Intermediate Kuru Fiyatı 2500 TL – 5000 TL arasında değişmektedir.
B1-Intermediate Kuru Fiyatı 2500 TL – 5000 TL arasında değişmektedir.
B2-Upper- Intermediate Kuru Fiyatı 2500 TL – 5000 TL arasında değişmektedir.
C1-Advanced Kuru Fiyatı 2500 TL – 5000 TL arasında değişmektedir.
C2-Proficiency Kuru Fiyatı 2500 TL – 5000 TL arasında değişmektedir.
6 Kur Toplam Fiyatı 15000 TL – 30000 TL arasında değişmektedir.

Mardin Almanca Kursları

iliilcesikurumadikurumadresitelefonprogramlar
MARDİNARTUKLUÖZEL BİLGE DİL VE AKADEMİ KURSUYENİŞEHİR MAH. 43. SK SK. ALİHANSOY 3 APT BLOK NO: 10C ARTUKLU / MARDİN5458500387Arapça Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
MARDİNARTUKLUÖZEL MARDİN İNGİLİZCE KÜLTÜR YABANCI DİL KURSUYENİŞEHİR MAH. 46. SK SK. KANZA UMUT A BLOK NO: 9/1 İÇ KAPI NO: 1 ARTUKLU / MARDİN5464786437Satranç Kursu Programı,Tıpta Uzmanlık Sınavına Hazırlık Kursu,Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Güzel Konuşma Kursu,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Zeka Oyunları Kursu,Fotografik Hafıza Teknikleri Kursu,Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Kürtçe Kursu,Mesleki İngilizce Kursu Programı,Fransızca Kursu,Seyahat İngilizcesi Kursu,Eğitimde Oyun Etkinlikleri (Hayat Boyu Programı),
MARDİNKIZILTEPEÖZEL KIZILTEPE FİNAL KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI VE İNGİLİZCE KUSRUCUMHURİYET MAH. 930 SK. TEPE ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ SİTESİ NO: 4 İÇ KAPI NO: 101 KIZILTEPE / MARDİN5320534493A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
MARDİNMİDYATÖZEL MİDYAT ÖZDİL YABANCI DİL KURSUULUCAMİ MAH. 1253 SK. NO: 1 İÇ KAPI NO: 5 MİDYAT / MARDİN5376162691İngilizce Kurs Programı,
MARDİNNUSAYBİNÖZEL NUSAYBİN MED DERECE KAZANIM KİŞİSEL GELİŞİM KURSUKIŞLA MAH. ADAR SK. NO: 3A NUSAYBİN / MARDİN5417276747İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,

Almanca Öğrenmek için 3 Neden

İş Fırsatları: Almanya, Avusturya ve İsviçre gibi ülkelerde çok sayıda iş fırsatı bulunmaktadır. Bu ülkeler, özellikle mühendislik,sağlık, finans ve bilgi teknolojileri gibi sektörlerde önde gelen firmalara ev sahipliği yaparlar ve bu firmalar için Almanca bilgisi zorunluluktur. Ülkemizden özellikle sağlık alanında çok fazla beyin göçü alan Almanya, maddi imkanların iyi olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Yüksek Öğrenim: Almanya, yüksek öğrenim açısından dünya çapında ünlü bir devlettir. Almanca biliyor olması öğrencilerin iş fırsatlarını artırabilir ve üniversitelerin sunduğu fırsatlardan tam olarak yararlanmalarını sağlayabilir.

Alman Kültürü: Alman kültürü dünya genelinde saygın bir konuma sahiptir ve birçok ünlü sanatçı, filozof ve bilim insanı Almanya’dan gelmektedir. Diğer yandan eğlence ve spor alanında da iyi bir düzeyde olan ülkede hem kaliteli bir hayat sürmek, hem çalışmak hem eğlenmek mümkün.

Almanca Kursları Kaç Kur’dan Oluşuyor?

Almanca kursları eğitiminde (6) kur vardır.

  • A1-Temel Düzey
  • A2-Orta Altı Düzey
  • B1-Orta Düzey
  • B2-Orta Üstü Düzey
  • C1-İleri Düzey
  • C2-Yeterlilik Düzeyi

Almanca Kursları Ne Kadar Sürüyor?

Almanca Dil Kursları tarafından verilen eğitimlerde, 1 kur (100) ders saatidir. Genelde haftada iki günlük programlar (3) ay, Haftada üç günlük programlar (2) ay, Haftada beş günlük programlar (1) ay devam etmektedir.

[openquestionmicro]

Mardin  Almanca Kurslarında 1 Kur Kaç TL?

[closequestionmicro] Genel olarak Almanca başlangıç seviyesi 1 Kur fiyatı 2500 TL’den başlamaktadır. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Mardin Almanca Dil Kurslarında 6 Kur Fiyatları Kaç TL’dir?

[closequestionmicro] Mardin Almanca Dil Kursları’nda 6 kur fiyatları toplamda 15000 TL ile 30000 TL arasında değişmektedir.[endfaqmicro]

İçeriği Değerlendir

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak