Market Fiyatları

Migros Çay Fiyatları

migros cay fiyatlari 1807
Written by Fiyatlisto

Migros Çay Fiyatları son günlerde Migros için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Migros Çay fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Migros Çay fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Migros Çay fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Migros Çay Fiyatları 2024

Çay ülkemizde her an içilebilen içecekler arasında yer almaktadır. Kşın iç ısıtmak için, yazın hararet alması için tercih edilen çayın, içmek için her zaman bahanesi vardır.

  • Migros çay konusunda oldukça geniş marka ve ürün çeşitliliğe sahiptir. Genel olarak güncel fiyatlar ele alındığında en uygun ürün Lipton Tek Dem Tekli 1.9 G 2,50 TL iken, en pahalı çay ürünü ise Ahmad Tea Ceylon Tea Dökme Çay 400 G 258,90 TL ile karşımıza çıkmaktadır.

Çaykur Migros Çay Fiyatları

  • Çay denince akla gelen ilk markalardan bir tanesi çaykur markasıdır. Migros çay çaykur ürünü raflarda sağlam bir şekilde yerini korumaktadır. Çaykur markasının migrostaki en pahalı ürünü Çaykur Filiz Çayı 1000 G 84,90 TL iken, en uygun ürünü ise Çaykur Yeşil Çay Bardak Poşet 25’Li 11,45 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

Filiz Migros Çay Fiyatları

  • Bir diğer markamız ise migros çay filiz markasıdır. Bu marka da piyasada tadı ve kalitesi ile sağlamca yer almaktadır. Migros marketlerde en uygun filiz marka çay Migros Filiz Siyah Çay 500 G 27,50 TL iken, en pahalı ürünü ise Migros Filiz Siyah Çay 1000 G 54,90 TL ile raflarda yer almaktadır.

Lipton Migros Çay Fiyatları

  • Son olarak ele alacağımız ürün ise migros çay lipton markasıdır. Bu markanın en uygun ürünü Lipton Tek Dem Tekli 1.9 G 2,50 TL iken, en pahalı ürünü Lipton Dökme Çay Golden Ceylon 500 G 199,50 TL’dir.

Migros Çay Fiyatları Güncel mi?

Migros Çay Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Migros Çay Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Migros Çay Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Migros çay konusunda oldukça geniş marka ve ürün çeşitliliğe sahiptir. Genel olarak güncel fiyatlar ele alındığında en uygun ürün Lipton Tek Dem Tekli 1.9 G 2,50 TL iken, en pahalı çay ürünü ise Ahmad Tea Ceylon Tea Dökme Çay 400 G 258,90 TL ile karşımıza çıkmaktadır.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Migros Çay Çaykur Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Çay denince akla gelen ilk markalardan bir tanesi çaykur markasıdır. Migros çay çaykur ürünü raflarda sağlam bir şekilde yerini korumaktadır. Çaykur markasının migrostaki en pahalı ürünü Çaykur Filiz Çayı 1000 G 84,90 TL iken, en uygun ürünü ise Çaykur Yeşil Çay Bardak Poşet 25’Li 11,45 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. [endfaqmicro]

5/5 - (15 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak