Market Fiyatları

Migros Evony Maske Fiyatları

migros evony maske fiyatlari 1813
Written by Fiyatlisto

Migros Evony Maske Fiyatları son günlerde Migros için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Migros Evony Maske fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Migros Evony Maske fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Migros Evony Maske fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Migros Evony Maske Fiyatları 2024

Maskeler corona virüs hayatımıza girdiğinden beri en sık kullandığımız hijyen ürünlerinden bir tanesi olmuştur. Yetişkin ve çocuk olarak iki boyu da bulunan bu ürün bir çok markette de bulunmaktadır.

  • Migros evony maske ise özellikle markası sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Virüslere karşı üstün koruma sağlayan bu ürünün ise fiyatı oldukça uygundur. Evony 3 Katlı Cerrahi Çocuk Maske 50’li 24,95 TL iken Evony 3 Katlı Cerrahi Siyah Maske 50’li 24,95 TL’dir.

10’luk Çocuk Migros Evony Maske Fiyatları

  • Migros evony maske 10’lu cocuk ürünleri her yerde çeşitli olarak satılırken şuan migros market raflarında yalnızca 50’lik olanları mevcuttur. Bu ürünlerin fiyatı ise 24,95 TL’dir.

50’lik Cerrahi Migros Evony Maske Fiyatları

  • Migros evony maske 50’lik cerrahi olarak tek renk şeklinde migros market raflarında bulunmaktadır. Stokları sıklıkla güncellenen maskelerin şimdilik siyah rengi bulunur ve fiyatı 24,95 TL’dir.

50’lik Renkli Migros Evony Maske Fiyatları

  • Migros evony maske 50’lik renkli modelleri ise yalnızca siyah olarak market raflarında yer almaktadır ve fiyatı 24,95 TL’dir.

Migros Evony Maske Fiyatları Güncel mi?

Migros Evony Maske Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Migros Evony Maske Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Migros Evony Maske Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Migros evony maske ise özellikle markası sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Virüslere karşı üstün koruma sağlayan bu ürünün ise fiyatı oldukça uygundur. Evony 3 Katlı Cerrahi Çocuk Maske 50’li 24,95 TL iken Evony 3 Katlı Cerrahi Siyah Maske 50’li 24,95 TL’dir.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Migros Evony Maske 10’luk Çocuk Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Migros evony maske 10’lu cocuk ürünleri her yerde çeşitli olarak satılırken şuan migros market raflarında yalnızca 50’lik olanları mevcuttur. Bu ürünlerin fiyatı ise 24,95 TL’dir. [endfaqmicro]

5/5 - (14 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak