Market Fiyatları

Migros Islak Mendil Fiyatları

migros islak mendil fiyatlari 1817
Written by Fiyatlisto

Migros Islak Mendil Fiyatları son günlerde Migros için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Migros Islak Mendil fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Migros Islak Mendil fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Migros Islak Mendil fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Migros Islak Mendil Fiyatları 2024

Islak mendil; evde, okulda, ofiste, iş yerinde, hastanede vb. tüm yerlerde her yaştan kişilerin ihtiyaç duyduğu temizlik ürünlerinden bir tanesidir. Bu yoğun kullanım ve talep görme çeşitliliği fazlalaştırarak markaların da çoğalmasına meydan vermektedir.

  • Fakat her markanın her ürünü kullanılmamalıdır. Bu tarz cilde temas eden temizlik ürünlerinde adı duyulmuş markaları adı duyulmuş marketlerden temin etmeniz gerekmektedir. Bu aşamada ise migros ıslak mendil devreye girmektedir. Her bütçeye ve herkese uygun olan ürünlerin ise fiyat aralığı şu şekildedir. En uygun Minies Islak Cep Mendili 15 Yaprak 2,90 TL iken en pahalı ürünü Sleepy Natural Yenidoğan Islak Havlu 12X40 Adet 209,90 TL’den satılmaktadır.

Activex Migros Islak Mendil Fiyatları

  • Migros ıslak mendil activex ürünleri özellikle corona virüsün ortya çıkmasından itibaren daha fazla rağbet görerek piyasadaki yerini çok daha fazla sağlamkaştırmayı başarmıştır. Bu markanın ürünlerinin ise market raflarındaki en uygun ve en pahalı fiyatları şu şekildedir. En uygun ürünü Activex Antibakteriyel Aktif Islak Havlu 56’lı Activex 4,00 TL iken en pahalı ürünü Activex Antibakteriyel Hassas Islak Cep Mendil 3X15 Adet Activex 24,90 TL’de alıcı bulmaktadır.

Alkollü Migros Islak Mendil Fiyatları

  • Genellikle temizlik alanında kullanılan migros ıslak mendil alkollü olanlar bebek ve özellikle yenidoğan teninde kullanılması pek önerilmeyen ürünlerdir. Bu ürünlerin en uygunu Deep Fresh Alkol Bazlı Antiviral Islak Cep Mendili 15’li Deep Fresh 8,50 TL iken en pahalı ürünü ise Deep Fresh Alkol Bazlı Antiviral Islak Mendil 56’lı Deep Fresh 33,90 TL ‘den alıcı bulmaktadır.

Sleepy Natural Migros Islak Mendil Fiyatları

  • Son olarak migros ıslak mendil sleepy natural markasından bahsedeceğiz. Özellikle bebeklerin ve çocukları hijyeni için uygunluğu kanıtlanmış olan bu mendillerin uygun fiyatlı olması da, markaya olan rağbeti arttırmaktadır. En uygun ürünü Sleepy Doğal Organik Pamuklu Islak Cep Mendili 3X15’li 19,50 TL iken en pahalı ürünü ise Sleepy Natural Yenidoğan Islak Havlu 12X40 Adet 209,90 TL ‘dir.

Migros Islak Mendil Fiyatları Güncel mi?

Migros Islak Mendil Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Migros Islak Mendil Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

[openquestionmicro]

Migros Islak Mendil Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Fakat her markanın her ürünü kullanılmamalıdır. Bu tarz cilde temas eden temizlik ürünlerinde adı duyulmuş markaları adı duyulmuş marketlerden temin etmeniz gerekmektedir. Bu aşamada ise migros ıslak mendil devreye girmektedir. Her bütçeye ve herkese uygun olan ürünlerin ise fiyat aralığı şu şekildedir. En uygun Minies Islak Cep Mendili 15 Yaprak 2,90 TL iken en pahalı ürünü Sleepy Natural Yenidoğan Islak Havlu 12X40 Adet 209,90 TL’den satılmaktadır.[endanswermicro]
[morequestionmicro]

Migros Islak Mendil Activex Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

[closequestionmicro] Migros ıslak mendil activex ürünleri özellikle corona virüsün ortya çıkmasından itibaren daha fazla rağbet görerek piyasadaki yerini çok daha fazla sağlamkaştırmayı başarmıştır. Bu markanın ürünlerinin ise market raflarındaki en uygun ve en pahalı fiyatları şu şekildedir. En uygun ürünü Activex Antibakteriyel Aktif Islak Havlu 56’lı Activex 4,00 TL iken en pahalı ürünü Activex Antibakteriyel Hassas Islak Cep Mendil 3X15 Adet Activex 24,90 TL’de alıcı bulmaktadır. [endfaqmicro]

5/5 - (14 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak