Market Fiyatları

Migros Sushi Fiyatları

migros sushi fiyatlari 1841
Written by Fiyatlisto

Migros Sushi Fiyatları son günlerde Migros için en çok arananan sorguların başında geliyor. Ülkemizde son zamanlarda enflasyon bağlantılı olarak fiyatların sürekli değişmesi Migros Sushi fiyat araştırması sıklığını da artırdı. Fiyatlist.com olarak sizler için güncel Migros Sushi fiyatları araştırması yaparak bu bilgiye hızlıca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Migros Sushi fiyatları içeriğimiz paylaşıldığı gün itibarı ile fiyat geçerliliğini korumaktadır ancak sürekli değişen ekonomide fiyatların değişmesi de gayet olası olduğundan daha sonraki günlerde içeriğimizi incelediğinizde fiyat farkı varsa yorum bölümünden belirtebilirsiniz.

Migros Sushi Fiyatları 2024

Sushi özellikle farklı tatlar denemeyi seven kişiler için, denenmesi gereken lezzetlerden bir tanesidir. Bu ürünü denemek için uzak doğuya gitmeye gerek kalmamakla birlikte, bir çok restaurantta ve marketlerde bularak temin edebilirsiniz.

  • Migros sushi gibi uzak doğu lezzetlerine kapılarını ve raflarını açmış olan bir markettir. Bu markette bulunan sushilerin fiyatı tek fiyat olmakla birlikte bir markanın hazır sushisi bulunmaktadır. Dardanel Sushida Kyoto Mix 210 G 119,90 TL

Wasabi için Migros Sushi Fiyatları

  • Migros Sushi Wasabi yemeği kendisi yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bu ürünün migros marketlerindeki güncel fiyatı ise 16,95 TL’dir.

Yosunu için Migros Sushi Fiyatları

  • Migros sushi yosunu yemeğin içinde olmazsa olmaz malzemeleri arasında yer almaktadır. Genellikle her markette bulunmayan bu ürünü migros raflarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Güncel fiyatı ise 107 TL’dir.

Pirinci için Migros Sushi Fiyatları

  • Migros sushi pirinci ise ele alacağımız son sushi malzemelerinden bir tanesidir. Bu ürünün güncel fiyatı ise 45,50 TL’dir.

Dardanel Sushida Philadelphia Roll 205 G Migros

Kullanım Önerileri
Buzdolabında (0-4°C) muhafaza ediniz.

Net Miktar (g/ml)
205

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Pilav (pirinç, sirke, şeker, tuz, bal). Tütsülenmiş somon balığı (%19), salatalık (%7), krem peynir (%7) (peynir, tereyağ, süt proteinleri, emülsifiye edici tuzlar (disodyum fosfat, trisodyum sitrat, sodyum polifosfat), koruyucu (E202)), dereotu (%1), kurutulmuş deniz yosunu (%100).

Dardanel Sushida Kyoto Mix 210 G Migros

İçindekiler

Pilav (pirinç, sirke, şeker, tuz, bal). Kurutulmuş deniz yosunu (%100).

IZGARA MEZGİT ROLL: Mezgit balığı, salatalık, kırmızı biber, sarı biber, mayonez (ayçiçek yağı, su, yumurta sarısı, sirke, limon suyu konsantresi, koruyucu (E202), asitlik düzenleyici (E507, E270), baharat, antioksidan (EDTA), limon aroma vericisi), acı sos (acı biber, sarımsak, distile sirke, stabilizör (E415)), pulbiber, marul.

PHILADELPHIA ROLL: Tütsülenmiş somon balığı (%19), salatalık, krem peynir (peynir, tereyağ, süt proteinleri, emülsifiye edici tuzlar (disodyum fosfat, trisodyum sitrat, sodyum polifosfat), koruyucu (E202)), dereotu.

CALIFORNIA ROLL: Yengeç surimi (surimi (balık eti, stabilizörler (E420, E450, E451, E452)), buğday nişastası, yumurta, kolza yağı, soya proteini, modifiye nişasta, yengeç aromaları (kabuklular, lezzet arttırıcı (sodyum ribonükleotidler)), çeşni, lezzet arttırıcı (E621), renklendirici( karmin, paprika)), salatalık, mayonez (ayçiçek yağı, su, yumurta sarısı, sirke, limon suyu konsantresi, koruyucu (E202), asitlik düzenleyici (E507, E270), baharat, antioksidan (EDTA), limon aroma vericisi), masago (capelin balığı yumurtası (%88), soya sosu (su, soya fasulyesi, buğday), sirke (glikoz şurubu, fermente pirinç özü, sakaroz, sirke), renklendirici (E110, E129))).

MAKİ ÇEŞİTLERİ: Krem Peynir (peynir, tereyağ, süt proteinleri, emülsifiye edici tuzlar (disodyum fosfat, trisodyum sitrat, sodyum polifosfat), koruyucu (E202)), kırmızı biber/havuç/salatalık.

Alerjen Uyarısı

İz miktarda yumuşakçalar, hardal ve kereviz içerebilir.

Migros Sushi Fiyatları Güncel mi?

Migros Sushi Fiyatları sizler için marketlere giderek veya marketlerin online web sitelerinden araştırmalar yaparak topladığımız güncel fiyatlardan oluşmaktadır. Ancak takdir edersiniz ki enflasyon ülkesiyiz ve herşeyin fiyatı her gün değişmektedir. Bu nedenle websitemizdeki içeriklerdeki fiyat ibareleri, içeriklerin paylaşıldığı gün %100 doğru ve güncel olmakla birlikte, ilerleyen günlerde güncelliğini kaybedebilir.

Migros Sushi Fiyatları  ile ilgili alışveriş yapmadan önce bu hususları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Diğer yandan, eğer websitemizdeki bir ürünü mağazada markette veya pazarda daha farklı fiyatlardan gördüyseniz yorum bölümünde belirtmeniz durumunda anında fiyat güncellemesi yapacağız.

Migros Sushi Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

Migros sushi gibi uzak doğu lezzetlerine kapılarını ve raflarını açmış olan bir markettir. Bu markette bulunan sushilerin fiyatı tek fiyat olmakla birlikte bir markanın hazır sushisi bulunmaktadır. Dardanel Sushida Kyoto Mix 210 G 119,90 TL

Migros Sushi Wasabi için Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıktadır?

Migros Sushi Wasabi yemeği kendisi yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bu ürünün migros marketlerindeki güncel fiyatı ise 16,95 TL’dir.

5/5 - (22 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak