Modafinil Fiyatları

Modafinil fiyat 2023 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Modafinil fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Modafinil Cralium fiyatı, Modafinil  Modiodal fiyatları, Modafinil Modiogen  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Modafinil nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Modafinil Fiyatları 2023

Modafinil fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Modafinil fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Modafinil fiyatları 235.69 TL – 247.35 TL arasındadır.

Modafinil Cralium Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Modafinil Cralium fiyatı 235.69 TL olarak belirlenmiştir..

Modafinil Modiodal Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Modafinil Modiodal fiyatı 247.35 TL olarak belirlenmiştir..

Modafinil Modiogen Fiyat 2023

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Modafinil Modiogen fiyatı 247.30 TL olarak belirlenmiştir..

Modafinil Nedir Ne İşe Yarar?

Modafinil, Provigil ve Modiwake adı altında satılan, narkolepsi ve obstrüktif uyku apnesi gibi hastalıkların yol açtığı gün içi uykulu hali tedavi etmek için kullanılan ilaç. Bilişsel faliyetleri artırıcı etki gösterdiği düşünülse de yapılan çalışmalar kesin bir yargıya varmamıştır. Oral yoldan kullanılır.

Modafinil Yan Etkileri Nelerdir?

Modafinil uykusuzluk, sinirlilik, çarpıntı, kalpte ritm bozukluğu, kan basıncında aşırı yükselme, v.b. gibi yan etkileri bulunmaktadır.

Modafinil Fiyatları 2023 Yılında Hangi Aralıklardadır?

Modafinil fiyatları 2023 yılında 235.69 TL – 247.35 TL arasında seyretmektedir.

Modafinil Eczane Fiyatı Ne Kadar?

Modafinil eczane fiyatı 2023 yılında 235.69 TL olarak belirtilmiştir.
4.8/5 - (86 Değerlendirme

Yorum yapın

Kopyalamak yasak