İlaç Fiyatları

Neo Penotran Fiyatları

neo penotran fiyatlari 3678
Written by Fiyatlisto

Neo Penotran fiyat 2024 yazımızla sizlerleyiz. Son zamanlarda hastaların sıklıkla araştırdığı ilaçlardan olan Neo Penotran fiyatları da merak konusu. Bu nedenle Neo Penotran 1200 Mg 1 Ovül fiyatı, Neo Penotran  500 Mg 14 Ovül fiyatları, Neo Penotran 750 Mg 17 Ovül  ne kadar güncel olarak eczanelerden ve online ilaç fiyatları paylaşan sitelerden araştırarak liste haline getirdik. Ayrıca Neo Penotran nedir ne işe yarar ve yan etkileri hakkında da bilgilendirme yaptık.

Neo Penotran Fiyatları 2024

Neo Penotran fiyatları, araştırma geliştirme maliyetleri, üretim maliyetleri, patent süreleri, pazar rekabeti, ülke düzenlemeleri ve sağlık sigortası kapsamı gibi pek çok faktörden etkilenir. Ayrıca, küresel ekonomik ve siyasi gelişmeler de Neo Penotran fiyatlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ilaç fiyatlarındaki dalgalanmalar, hastalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve ilaç şirketleri için önemli bir konudur

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre yapılan son zamlarla birlikte güncel Neo Penotran fiyatları 76.57 TL-143.09 TL arasındadır.

Neo Penotran 1200 Mg 1 Ovül Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Neo Penotran 1200 Mg 1 Ovül fiyatı 76.57 TL olarak belirlenmiştir..

Neo Penotran 500 Mg 14 Ovül Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Neo Penotran 500 Mg 14 Ovül fiyatı 124.82 TL olarak belirlenmiştir..

Neo Penotran 750 Mg 17 Ovül Fiyat 2024

  • Eczanelerden aldığımız son fiyat bilgilerine göre güncel Neo Penotran 750 Mg 17 Ovül fiyatı 143.09 TL olarak belirlenmiştir..

Neo Penotran Nedir Ne İşe Yarar?

NEO-PENOTRAN nedir ve ne için kullanılır?

– NEO-PENOTRAN, vajina içine (hazneye) yerleştirilmek suretiyle uygulanan ovül formunda bir üründür. Antibakteriyel (bakterilere karşı etkili), antifungaller (mantarlara karşı etkili) olarak adlandırılan ilaç grubuna dahildir.
– Beyazımsı krem renkli her bir ovül etkin madde olarak 500 mg metronidazol ve 100 mg mikonazol nitrat içermektedir. NEO-PENOTRAN, 14 adet ovül içeren ambalajda kullanıma sunulmaktadır.
– NEO-PENOTRAN, vajinada (haznede) kaşıntı, yanma, anormal akıntı, şişme ve kızarma

gibi belirtilerle seyreden vajina iltihabının (vajinit) tedavisinde kullanılır.

Neo Penotran Yan Etkileri Nelerdir?

Aşağıdakilerden biri olursa NEO-PENOTRAN®’ı kullanmayı durdurunuz ve DERHAL doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:

– Ellerinizde, ayaklarınızda, eklemlerinizde, yüzünüzde, dudaklarınızda ya da solunum zorluğu veya yutma güçlüğüne yol açabilecek şekilde boğazınızda şişme olursa. Aynı zamanda kaşıntılı bir döküntü de olduğunu fark ederseniz. Bu durum, sizde NEOPENOTRAN®’a karşı alerjik reaksiyon geliştiğini gösterir.
– Şiddetli ancak çok seyrek görülen bir etki de ensefalopati denilen bir çeşit beyin hastalığıdır. Belirtiler farklılık gösterir ama ateşiniz, ense sertliğiniz, baş ağrınız olabilir ya da var olmayan sesler duyabilirsiniz. Aynı zamanda elleriniz ve ayaklarınızı kullanmakta zorluk çekebilir, konuşmakta zorlanabilir ya da sersemlik hissedebilirsiniz.
– Mide ağrısı, anoreksi, bulantı, kusma, ateş, halsizlik, yorgunluk, sarılık, koyu renkli idrar, macun veya mastik renkli dışkı veya kaşıntı olursa.

Bunların hepsi çok ciddi yan etkilerdir. Eğer bunlardan biri sizde mevcutsa, acil tıbbi müdahaleye veya hastaneye yatırılmanıza gerek olabilir. Bu çok ciddi yan etkilerin hepsi oldukça seyrek görülür.

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, hemen doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:
– Cilt ve gözlerde sarımsı görünüm. Bu durum, bir karaciğer hastalığına işaret edebilir (sarılık). Diğer antibiyotiklerle kombine olarak metronidazol ile tedavi edilen hastalarda karaciğer naklini gerektiren karaciğer yetmezliği olguları bildirilmiştir.
– Beklenmedik enfeksiyonlar, ağızda yaralar, berelenmeler, diş etinde kanama veya yorgunluk. Bu durum, bir kan sorunu nedeniyle ortaya çıkabilir.
– Sırtınıza yansıyan şiddetli karın ağrısı (pankreatit)

Bunların hepsi ciddi yan etkilerdir. Acil tıbbi müdahale gerektirebilir. Metronidazol vajinal yolla uygulandığında kana daha az geçtiğinden ovül kullanımı sonucu bu yan etkilerin görülme olasılığı çok daha düşüktür. Ciddi yan etkiler çok seyrek görülür.

[openquestionmicro]

Neo Penotran Fiyatları 2024 Yılında Hangi Aralıklardadır?

[closequestionmicro] Neo Penotran fiyatları 2024 yılında 76.57 TL-143.09 TL arasında seyretmektedir. [endanswermicro]
[morequestionmicro]

Neo Penotran Eczane Fiyatı Ne Kadar?

[closequestionmicro] Neo Penotran eczane fiyatı 2024 yılında 76.57 TL olarak belirtilmiştir. [endfaqmicro]

5/5 - (17 Değerlendirme

About the author

Fiyatlisto

Fiyatlisto, fiyatlist.com admin yazarıdır. 17 yıllık internet geçmişi olan Fiyatlisto, big data uzmanıdır. En güncel fiyat listelerini derler toplar ve paylaşır.

Leave a Comment

Kopyalamak yasak